Connettore WAGO 243-204 MICRO PUSH WIRE
Descrizzione corta:
WAGO 243-204 hè un connettore MICRO PUSH WIRE® per scatule di derivazione; per conduttori solidi; max. 0,8 mm Ø; 4 conduttori; alloggiamentu grisgiu scuru; coperchio grisgiu chjaru; Temperatura di l'aria circundante: max 60°C; 0,80 mm²grisgiu scuru
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
Fogliu di data
Dati di cunnessione
| Punti di cunnessione | 4 |
| Numeru tutale di putenziali | 1 |
| Numeru di tipi di cunnessione | 1 |
| Numeru di livelli | 1 |
Cunnessione 1
| Tecnulugia di cunnessione | SPINGE U FILU® |
| Tipu d'attuazione | Spinghje-in |
| Materiali cunduttori cunnessibili | Rame |
| Cunduttore solidu | 22 … 20 AWG |
| Diametru di u cunduttore | 0,6 … 0,8 mm / 22 … 20 AWG |
| Diametru di u cunduttore (nota) | Quandu si utilizanu cunduttori di u listessu diametru, sò ancu pussibuli diametri di 0,5 mm (24 AWG) o 1 mm (18 AWG). |
| Lunghezza di a striscia | 5 … 6 mm / 0,2 … 0,24 pollici |
| Direzzione di u cablaggio | Cablaggio d'entrata laterale |
Dati di cunnessione
| Punti di cunnessione | 4 |
| Numeru tutale di putenziali | 1 |
| Numeru di tipi di cunnessione | 1 |
| Numeru di livelli | 1 |
Cunnessione 1
| Tecnulugia di cunnessione | SPINGE U FILU® |
| Tipu d'attuazione | Spinghje-in |
| Materiali cunduttori cunnessibili | Rame |
| Cunduttore solidu | 22 … 20 AWG |
| Diametru di u cunduttore | 0,6 … 0,8 mm / 22 … 20 AWG |
| Diametru di u cunduttore (nota) | Quandu si utilizanu cunduttori di u listessu diametru, sò ancu pussibuli diametri di 0,5 mm (24 AWG) o 1 mm (18 AWG). |
| Lunghezza di a striscia | 5 … 6 mm / 0,2 … 0,24 pollici |
| Direzzione di u cablaggio | Cablaggio d'entrata laterale |
Dati di u materiale
| Culore | grisgiu scuru |
| Culore di a cupertina | grisgiu chjaru |
| Carica di focu | 0,011 MJ |
| Pesu | 0,8 g |
Dati fisichi
| Larghezza | 10 mm / 0,394 pollici |
| Altezza | 6,8 mm / 0,268 pollici |
| Prufundità | 10 mm / 0,394 pollici |
Requisiti ambientali
| Temperatura ambiente (funziunamentu) | +60 °C |
| Temperatura di funziunamentu cuntinuu | 105 °C |
Connettori WAGO
I connettori WAGO, cunnisciuti per e so suluzioni d'interconnessione elettrica innovative è affidabili, sò una testimonianza di l'ingegneria d'avanguardia in u campu di a connettività elettrica. Cù un impegnu per a qualità è l'efficienza, WAGO s'hè affermata cum'è leader mundiale in l'industria.
I connettori WAGO sò carattarizati da u so design mudulare, furnendu una suluzione versatile è persunalizabile per una larga gamma di applicazioni. A tecnulugia di morsetti à gabbia push-in di a cumpagnia distingue i connettori WAGO, offrendu una cunnessione sicura è resistente à e vibrazioni. Sta tecnulugia ùn solu simplifica u prucessu d'installazione, ma assicura ancu un livellu di prestazioni constantemente altu, ancu in ambienti esigenti.
Una di e caratteristiche chjave di i connettori WAGO hè a so cumpatibilità cù diversi tipi di cunduttori, cumpresi fili solidi, filamenti è fili fini. Questa adattabilità li rende ideali per diverse industrie cum'è l'automatizazione industriale, l'automatizazione di l'edifici è l'energie rinnuvevuli.
L'impegnu di WAGO per a sicurezza hè evidente in i so connettori, chì rispettanu e norme è i regulamenti internaziunali. I connettori sò cuncepiti per resiste à cundizioni difficili, furnendu una cunnessione affidabile chì hè cruciale per u funziunamentu ininterrottu di i sistemi elettrici.
A dedizione di l'impresa à a sustenibilità si riflette in l'usu di materiali di alta qualità è rispettosi di l'ambiente. I connettori WAGO ùn sò micca solu durevuli, ma contribuiscenu ancu à riduce l'impattu ambientale di l'installazioni elettriche.
Cù una larga gamma di prudutti, cumpresi i blocchi terminali, i connettori PCB è a tecnulugia di l'automatizazione, i connettori WAGO rispondenu à i diversi bisogni di i prufessiunali in i settori elettrichi è di l'automatizazione. A so reputazione di eccellenza hè custruita nantu à una basa di innovazione cuntinua, assicurendu chì WAGO resti à l'avanguardia in u campu in rapida evoluzione di a connettività elettrica.
In cunclusione, i connettori WAGO esemplificanu l'ingegneria di precisione, l'affidabilità è l'innuvazione. Ch'ella sia in ambienti industriali o in edifici intelligenti muderni, i connettori WAGO furniscenu a spina dorsale per cunnessione elettriche senza interruzioni è efficienti, ciò chì li rende a scelta preferita per i prufessiunali in u mondu sanu.
Prodotti cunnessi
-
Ricetrasmettitore Hirschmann M-FAST-SFP-TX/RJ45 SFOP ...
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Tipu: M-FAST SFP-TX/RJ45 Descrizione: Ricetrasmettitore SFP TX Fast Ethernet, 100 Mbit/s full duplex auto negativu fissu, incrociu di cavi micca supportatu Numeru di Parte: 942098001 Tipu è quantità di porta: 1 x 100 Mbit/s cù presa RJ45 Dimensione di a rete - lunghezza di u cavu Coppia intrecciata (TP): 0-100 m Requisiti di alimentazione Tensione di funziunamentu: alimentazione via u ...
-
Interruttore Hirschmann RSPE35-24044O7T99-SKKZ999HHME2S
Descrizzione di u produttu: RSPE35-24044O7T99-SKKZ999HHME2SXX.X.XX Configuratore: RSPE - Rail Switch Power Enhanced Descrizzione di u produttu Descrizzione Switch Ethernet Industriale Fast/Gigabit Gestitu, design senza ventola Enhanced (PRP, Fast MRP, HSR, DLR, NAT, TSN) Versione Software HiOS 10.0.00 09.4.04 Tipu è quantità di porta Porte in totale finu à 28 Unità di basa: 4 x porte Fast/Gigbabit Ethernet Combo più 8 x porte Fast Ethernet TX...
-
SIEMENS -6ES7390-1AB60-0AA0 SIMATIC S7-300 Mount...
SIEMENS -6ES7390-1AB60-0AA0 Scheda tecnica Numeru d'articulu di u produttu (Numeru di presentazione di u mercatu) 6ES7390-1AB60-0AA0 Descrizione di u produttu SIMATIC S7-300, guida di montaggio, lunghezza: 160 mm Famiglia di prudutti Guida DIN Ciclu di vita di u produttu (PLM) PM300: Produttu attivu Data di entrata in vigore di u PLM Eliminazione graduale di u produttu dapoi: 01.10.2023 Informazioni di consegna Regolamenti di cuntrollu di l'esportazione AL : N / ECCN : N Tempu di consegna standard franco fabbrica 5 Ghjorni Pesu nettu (kg) 0,223 Kg ...
-
Weidmuller IE-TO-RJ45-FJ-A 8946930000 Cavo di montaggio...
Caratteri di u bloccu terminale di a serie Z di Weidmuller: Risparmiu di tempu 1. Puntu di prova integratu 2. Manipolazione simplice grazia à l'allineamentu parallelu di l'entrata di u cunduttore 3. Pò esse cablatu senza strumenti speciali Risparmiu di spaziu 1. Design compactu 2. Lunghezza ridutta finu à u 36 per centu in stile tettu Sicurezza 1. Resistente à i scossa è à e vibrazioni • 2. Separazione di e funzioni elettriche è meccaniche 3. Cunnessione senza manutenzione per un cuntattu sicuru è ermeticu...
-
Weidmuller DMS 3 9007440000 Avvitatore a rete elettrica...
I cunduttori crimpati Weidmuller DMS 3 sò fissati in i so rispettivi spazii di cablaggio per via di viti o di una funzione di inserimentu direttu. Weidmüller pò furnisce una vasta gamma di strumenti per avvitare. I cacciaviti dinamometrici Weidmüller anu un design ergonomicu è sò dunque ideali per l'usu cù una sola manu. Puderanu esse aduprati senza causà fatica in tutte e pusizioni d'installazione. Inoltre, incorporanu un limitatore di coppia automaticu è anu una bona riproducibilità...
-
Hirschmann MM2-4TX1 - Modulu Media Per MI...
Descrizzione Descrizzione di u produttu MM2-4TX1 Numeru di parte: 943722101 Disponibilità: Data di l'ultimu ordine: 31 dicembre 2023 Tipu è quantità di portu: 4 x 10/100BASE-TX, cavu TP, prese RJ45, auto-crossing, auto-negoziazione, auto-polarità Dimensione di a rete - lunghezza di u cavu Coppia intrecciata (TP): 0-100 Requisiti di alimentazione Tensione di funziunamentu: alimentazione via u backplane di u switch MICE Consumu di energia: 0,8 W Potenza in uscita...




