Interruttore compattu Hirschmann RS30-2402O6O6SDAE
Descrizzione corta:
Porte Fast Ethernet cù/senza PoE I switch Ethernet gestiti da OpenRail compatti RS20 ponu accoglie da 4 à 25 densità di porte è sò dispunibili cù diverse porte di uplink Fast Ethernet - tutte in rame, o 1, 2 o 3 porte in fibra. E porte in fibra sò dispunibili in multimode è/o monomode. Porte Gigabit Ethernet cù/senza PoE I switch Ethernet gestiti da OpenRail compatti RS30 ponu accoglie da 8 à 24 densità di porte cù 2 porte Gigabit è 8, 16 o 24 porte Fast Ethernet. A cunfigurazione include 2 porte Gigabit cù slot TX o SFP. I switch Ethernet gestiti da OpenRail compatti RS40 ponu accoglie 9 porte Gigabit. A cunfigurazione include 4 porte Combo (10/100/1000BASE TX RJ45 più slot FE/GE-SFP) è 5 porte 10/100/1000BASE TX RJ45.
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
Data cummerciale
| Prodottu descrizzione | |
| Descrizzione | Switch Gigabit/Fast-Ethernet à 26 porte (2 x Gigabit Ethernet, 24 x Fast Ethernet), gestitu, software Layer 2 Enhanced, per commutazione store-and-forward su guida DIN, cuncepimentu senza ventilatore |
| Portu tipu è quantità | 26 porte in tutale, 2 porte Gigabit Ethernet; 1. uplink: Slot Gigabit SFP; 2. uplink: Slot Gigabit SFP; 24 x standard 10/100 BASE TX, RJ45 |
| Più Interfacce | |
| Putenza furnimentu/segnalazione cuntattu | 1 x bloccu di terminali à innesto, 6 pin |
| V.24 interfaccia | 1 x Presa RJ11 |
| USB interfaccia | 1 x USB per cunnette l'adattatore di cunfigurazione automatica ACA21-USB |
| Rete taglia - lunghezza of cavu | |
| Multimodale fibra (MM) 50/125 µm | cf. modulu SFP LWL M-SFP-SX/LC è M-SFP-LX/LC |
| Multimodale fibra (MM) 62,5/125 µm | cf. modulu SFP LWL M-SFP-SX/LC è M-SFP-LX/LC |
| Solu modu fibra (SM) 9/125 µm | cf. u modulu SFP LWL M-SFP-LX/LC |
| Solu modu fibra (Sinistra) 9/125 µm (longutrasportu ricetrasmettitore) | cf. Modulu SFP LWL M-SFP-LH/LC è M-SFP-LH+/LC |
| Rete taglia -cascabilità | |
| Linea - / stella topologia | qualsiasi |
| Anellu struttura (Anellu HIPER) quantità interruttori | 50 (tempu di ricunfigurazione < 0,3 sec.) |
| Putenza esigenze | |
| Funziunamentu tensione | 12/24/48 V CC (9,6-60) V è 24 V CA (18-30) V (ridondante) |
| Currente cunsumu at 24 V DC | 628 mA |
| Currente cunsumu at 48 V DC | 313 mA |
| Putenza pruduzzione in Btu (IT) h | 51.6 |
| Software | |
| Gestione | Interfaccia seriale, interfaccia web, SNMP V1/V2, software di trasferimentu di file HiVision HTTP/TFTP |
| Diagnostica | LED, schedariu di log, cuntattu di relè, RMON, mirroring di portu 1:1, scuperta di topologia 802.1AB, rilevazione di cunflitti d'indirizzu, rilevazione d'errori di rete, diagnostica SFP [temperatura, putenza d'entrata è di uscita ottica (µW è dBm)], Trappula per salvà è cambià a cunfigurazione, rilevazione di mismatch duplex, disattivà l'apprendimentu. |
| Cunfigurazione | Interfaccia di linea di cummanda (CLI), TELNET, BootP, DHCP, opzione DHCP 82, HIDiscovery, scambiu faciule di dispositivi cù adattatore di cunfigurazione automatica ACA21-USB (automaticu caricamentu di software è/o cunfigurazione), annullamentu automaticu di cunfigurazione invalida, firma di cunfigurazione (marcatura d'acqua) |
| Sicurezza | Sicurezza di u portu (IP è MAC) cù indirizzi multipli, SNMP V3 (senza crittografia) |
| Ridondanza funzioni | Anellu HIPER (struttura à anellu), MRP (funziunalità IEC-anellu), RSTP 802.1D-2004, accoppiamentu ridondante di rete/anellu, MRP è RSTP in parallelu, alimentazione ridondante 24 V furnimentu |
| Filtru | Classi QoS 4, priorizazione di e porte (IEEE 802.1D/p), VLAN (IEEE 802.1Q), apprendimentu VLAN spartutu, multicast (IGMP Snooping/Querier), rilevazione multicast scunnisciuta multicast, limitatore di trasmissione, invecchiamento rapidu |
| Industriale Profili | Profili EtherNet/IP è PROFINET (2.2 PDEV, generatore autonomu GSDML, scambiu automaticu di dispositivi) inclusi, cunfigurazione è diagnostica via automatizazione strumenti di software cum'è per esempiu STEP7, o Control Logix |
| Tempusincronizazione | Cliente/servitore SNTP, PTP / IEEE 1588 |
| Flussu cuntrollu | Cuntrollu di flussu 802.3x, priorità di portu 802.1D/p, priorità (TOS/DIFFSERV) |
| Preimpostazioni | Standardu |
| Ambiente cundizioni | |
| Funziunamentu temperatura | 0 ºC ... 60 ºC |
| Immagazzinamentu/trasportu temperatura | -40 ºC ... 70 ºC |
| Parente umidità (micca-cundensazione) | 10% ... 95% |
| MTBF | 33,5 anni (MIL-HDBK-217F) |
| Prutettivu pittura on PCB | No |
| Meccanicu custruzzione | |
| Dimensioni (W x H x D) | 110 mm x 131 mm x 111 mm |
| Muntatura | Guida DIN |
| Pesu | 600 g |
| Prutezzione classe | IP20 |
| Meccanicu stabilità | |
| IEC 60068-2-27 scossa | 15 g, durata 11 ms, 18 scosse |
| IEC 60068-2-6 vibrazione | 1 mm, 2 Hz-13,2 Hz, 90 min.; 0,7 g, 13,2 Hz-100 Hz, 90 min.; 3,5 mm, 3 Hz-9 Hz, 10 cicli, 1 ottava/min.; 1 g, 9 Hz-150 Hz, 10 cicli, 1 ottava/min |
| EMC interferenza immunità | |
| EN 61000-4-2 elettrostaticu scaricamentu (ESD) | Scarica di cuntattu 6 kV, scarica d'aria 8 kV |
| EN 61000-4-3 elettromagneticu campu | 10 V/m (80-1000 MHz) |
| EN 61000-4-4 veloce transitori (scoppiu) | Linea elettrica di 2 kV, linea di dati di 1 kV |
| EN 61000-4-5 surge tensione | linea elettrica: 2 kV (linea/terra), 1 kV (linea/linea), 1 kV linea di dati |
| EN 61000-4-6 realizatu immunità | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
| EMC emessu immunità | |
| FCC CFR47 Parte 15 | FCC 47 CFR Parte 15 Classe A |
| EN 55022 | EN 55022 Classe A |
| Approvazioni | |
| Sicurezza of industriale cuntrollu equipaggiamentu | cUL 508 |
| Periculosu lochi | ISA 12.12.01 Classe 1 Div. 2 |
| Custruzzione navale | n/d |
| Ferrovia norma | n/d |
| Sottostazione | n/d |
Prodotti cunnessi
-
Interruttore Hirschmann BRS20-16009999-STCZ99HHSESSwitch
Data Cummerciale Specifiche Tecniche Descrizione di u produttu Descrizione Switch Industriale Gestitu per Rail DIN, design senza ventola Fast Ethernet Tipu Versione Software HiOS 09.6.00 Tipu è quantità di porta 16 Porte in totale: 16x 10/100BASE TX / RJ45 Altre Interfacce Alimentazione/cuntattu di segnalazione 1 x bloccu terminale plug-in, 6 pin Ingressu Digitale 1 x bloccu terminale plug-in, 2 pin Gestione Locale è Sostituzione di Dispositivi ...
-
Hirschmann MACH4002-48G-L3P 4 Slots Media Gigab...
Descrizzione di u produttu Descrizzione MACH 4000, Router Backbone Industriale mudulare, gestitu, Switch di Livello 3 cù Software Prufessiunale. Numeru di Parte 943911301 Disponibilità Data di l'Ultima Ordine: 31 di marzu di u 2023 Tipu è quantità di porta finu à 48 porte Gigabit-ETHERNET, di e quali finu à 32 porte Gigabit-ETHERNET via moduli media praticabili, 16 Gigabit TP (10/100/1000Mbit/s) di e quali 8 cum'è porta SFP (100/1000MBit/s)/TP cumminata...
-
Interruttore Hirschmann SPIDER-SL-20-01T1M29999SY9HHHH
Descrizzione di u produttu Descrizzione di u produttu Tipu SSL20-1TX/1FX (Codice di produttu: SPIDER-SL-20-01T1M29999SY9HHHH) Descrizzione Switch ETHERNET industriale senza gestione, design senza ventola, modalità di commutazione store and forward, Fast Ethernet, Fast Ethernet Numeru di parte 942132005 Tipu è quantità di porta 1 x 10/100BASE-TX, cavu TP, prese RJ45, auto-crossing, auto-negoziazione, auto-polarità 10...
-
Hirschmann MAR1020-99MMMMMMMM999999999999999UG...
Descrizzione di u produttu Descrizzione Switch Fast Ethernet gestitu industriale secondu IEEE 802.3, montaggio in rack 19", design senza ventola, commutazione Store-and-Forward-Switching Tipu è quantità di porta In totale 8 porte Fast Ethernet \\\ FE 1 è 2: 100BASE-FX, MM-SC \\\ FE 3 è 4: 100BASE-FX, MM-SC \\\ FE 5 è 6: 100BASE-FX, MM-SC \\\ FE 7 è 8: 100BASE-FX, MM-SC M...
-
Interruttore Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Tipu GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A (Codice di u produttu: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE2A99XX.X.XX) Descrizione GREYHOUND Serie 105/106, Switch Industriale Gestitu, design senza ventola, montaggio su rack 19", secondu IEEE 802.3, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Versione Software di Design HiOS 9.4.01 Numeru di Parte 942 287 002 Tipu è quantità di porta 30 Porte in totale, 6x slot SFP GE/2.5GE + 8x porte TX FE/GE + 16x porte TX FE/GE...
-
Hirschmann BRS20-8TX/2FX (Codice di u produttu: BRS20-1...
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Tipu BRS20-8TX/2FX (Codice di u produttu: BRS20-1000M2M2-STCY99HHSESXX.X.XX) Descrizione Switch Industriale Gestitu per Rail DIN, design senza ventola Fast Ethernet Tipu Versione Software HiOS10.0.00 Numeru di Parte 942170004 Tipu è quantità di porta 10 Porte in totale: 8x 10/100BASE TX / RJ45; 2x fibra 100Mbit/s; 1. Uplink: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; 2. Uplink: 1 x 100BAS...


