Interruttore Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
Descrizzione corta:
U cuncepimentu flessibile di i switch GREYHOUND 105/106 ne face un dispositivu di rete à prova di futuru chì pò evoluzione inseme cù i bisogni di larghezza di banda è di putenza di a vostra rete. Cù un focus nantu à a massima dispunibilità di a rete in cundizioni industriali, questi switch vi permettenu di selezziunà u numeru è u tipu di porte di u dispositivu - dendu ancu a pussibilità di utilizà a serie GREYHOUND 105/106 cum'è switch backbone.
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
Data cummerciale
Prodottu descrizzione
| Tipu | GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A (Codice di u produttu: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Descrizzione | GREYHOUND Serie 105/106, Switch Industriale Gestitu, design senza ventola, montaggio su rack 19", secondu IEEE 802.3, Design 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Versione di u Software | HiOS 9.4.01 |
| Numeru di Parte | 942 287 002 |
| Tipu è quantità di portu | 30 porte in tutale, 6 slot GE/2.5GE SFP + 8 porte FE/GE TX + 16 porte FE/GE TX |
Più Interfacce
| Cuntattu di alimentazione / segnalazione | Ingressu di alimentazione 1: spina IEC, Cuntattu di signale: bloccu terminale à 2 pin, Ingressu di alimentazione 2: spina IEC |
| Slot per carta SD | 1 x Slot per carta SD per cunnette l'adattatore di cunfigurazione automatica ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (client) per a gestione lucale |
Rete taglia - lunghezza of cavu
| Coppia intrecciata (TP) | 0-100 metri |
| Fibra monomodale (SM) 9/125 µm | vede i moduli SFP |
| Fibra monomodale (LH) 9/125 µm (ricetrasmettitore à longa distanza) | vede i moduli SFP |
| Fibra multimodale (MM) 50/125 µm | vede i moduli SFP |
| Fibra multimodale (MM) 62,5/125 µm | vede i moduli SFP |
Rete taglia - cascabilità
| Topologia in linea / stella | qualsiasi |
Putenza esigenze
| Tensione di funziunamentu | Ingressu di alimentazione 1: 110 - 240 VAC, 50 Hz - 60 Hz, Ingressu di alimentazione 2: 110 - 240 VAC, 50 Hz - 60 Hz |
| Cunsumu energeticu | Unità basica cù un alimentatore max. 35W |
| Putenza di uscita in BTU (IT)/h | massimu 120 |
Software
|
Cummutazione | Apprendimentu VLAN Indipendente, Invecchiamento Rapidu, Voci d'Indirizzu Unicast/Multicast Statici, QoS / Priorizazione di e Porte (802.1D/p), Priorizazione TOS/DSCP, Modalità di Fiducia di l'Interfaccia, Gestione di a Coda CoS, Formatura di a Coda / Larghezza di Banda Massima di a Coda, Cuntrollu di u Flussu (802.3X), Formatura di l'Interfaccia in Uscita, Prutezzione da e Tempeste d'Ingressu, Frame Jumbo, VLAN (802.1Q), Modalità VLAN Inconsapevole, Protocollu di Registrazione VLAN GARP (GVRP), VLAN Vocale, Protocollu di Registrazione Multicast GARP (GMRP), Snooping/Querier IGMP per VLAN (v1/v2/v3), Filtraggio Multicast Sconosciutu, Protocollu di Registrazione VLAN Multiple (MVRP), Protocollu di Registrazione MAC Multiple (MMRP), Protocollu di Registrazione Multiple (MRP), Classificazione è Policing DiffServ in Ingressu IP, Classificazione è Policing DiffServ in Uscita IP, VLAN Basata su Protocollu, VLAN Basata su MAC, VLAN Basata su Subnet IP, Doppiu Tagging VLAN |
| Ridondanza | HIPER-Ring (Ring Switch), Aggregazione di Ligami cù LACP, Backup di Ligami, Protocolu di Ridondanza di i Media (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), Guardie RSTP |
| Gestione | Supportu di l'imagine di u software duale, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, Gestione IPv6, Trap, SNMP v1/v2/v3, Telnet, Client DNS, Server OPC-UA |
Cundizioni ambientali
| Temperatura di funziunamentu | -10 - +60 |
| Nota | 837 450 |
| Temperatura di almacenamentu/trasportu | -20 - +70 °C |
| Umidità relativa (senza condensazione) | 5-90% |
Custruzzione meccanica
| Dimensioni (LxAxP) | 444 x 44 x 355 mm |
| Pesu | 5 kg stimati |
| Muntatura | Muntatura in rack |
| Classe di prutezzione | IP30 |
Stabilità meccanica
| IEC 60068-2-6 vibrazione | 3,5 mm, 5 Hz – 8,4 Hz, 10 cicli, 1 ottava/min.; 1 g, 8,4 Hz-200 Hz, 10 cicli, 1 ottava/min |
| IEC 60068-2-27 scossa | 15 g, durata 11 ms, 18 scosse |
EMC interferenza immunità
| EN 61000-4-2 scarica elettrostatica (ESD) | Scarica di cuntattu 6 kV, scarica d'aria 8 kV |
| EN 61000-4-3 campu elettromagneticu | 20 V/m (800-1000 MHz), 10V/m (80-800 MHz; 1000-6000 MHz); 1 kHz, 80% AM |
| EN 61000-4-4 veloce transitori (burst) | Linea elettrica di 2 kV, linea di dati di 4 kV STP, linea di dati di 2 kV UTP |
| EN 61000-4-5 tensione di picco | linea elettrica: 2 kV (linea/terra) è 1 kV (linea/linea); linea dati: 2 kV |
| EN 61000-4-6 Immunità Cundutta | 10 V (150 kHz - 80 MHz) |
EMC emessu immunità
| EN 55032 | EN 55032 Classe A |
Approvazioni
| Standard di basa | CE, FCC, EN61131 |
| Sicurezza di l'equipaggiu di tecnulugia di l'infurmazione | EN62368, cUL62368 |
Interruttore Hirschmann GRS 105 106 Serie GREYHOUND Modelli dispunibili
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Prodotti cunnessi
-
Interruttore Hirschmann RS20-2400T1T1SDAE
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Descrizione Switch Fast-Ethernet à 4 porte, gestitu, software Layer 2 Enhanced, per commutazione store-and-forward su guida DIN, design senza ventola Tipu è quantità di porta 24 porte in totale; 1. uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 2. uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 22 x standard 10/100 BASE TX, RJ45 Altre interfacce Alimentazione/cuntattu di segnalazione 1 x bloccu terminale plug-in, interfaccia V.24 a 6 pin 1 x presa RJ11...
-
Hirschmann RSP20-11003Z6TT-SK9V9HSE2S Industria...
Descrizzione di u produttu Hirschmann RSP20-11003Z6TT-SK9V9HSE2S hè un totale di 11 porte: 8 x 10/100BASE TX / RJ45; 3 x switch SFP slot FE (100 Mbit/s). A serie RSP presenta switch industriali su guida DIN gestiti rinfurzati è compatti cù opzioni di velocità Fast è Gigabit. Questi switch supportanu protocolli di ridondanza cumpleti cum'è PRP (Parallel Redundancy Protocol), HSR (High-availability Seamless Redundancy), DLR (...
-
Interruttore Hirschmann SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV
Descrizzione di u produttu Produttu: SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV Configuratore: Configuratore SPIDER-SL /-PL Specifiche tecniche Descrizzione di u produttu Descrizzione Switch ETHERNET industriale senza gestione, design senza ventola, modalità di commutazione store and forward, interfaccia USB per a cunfigurazione, Fast Ethernet, Fast Ethernet Tipu è quantità di porta 24 x 10/100BASE-TX, cavu TP, prese RJ45, auto-crossing, auto-negoziazione...
-
Hirschmann GECKO 8TX/2SFP Lite Industri Managed...
Descrizzione Descrizzione di u produttu Tipu: GECKO 8TX/2SFP Descrizzione: Switch ETHERNET Rail-Switch industriale gestitu Lite, Switch Ethernet/Fast-Ethernet cù Uplink Gigabit, Modalità di commutazione Store and Forward, design senza ventola Numeru di parte: 942291002 Tipu è quantità di porta: 8 x 10BASE-T/100BASE-TX, cavu TP, prese RJ45, auto-crossing, auto-negoziazione, auto-polarità, 2 x 100/1000 MBit/s SFP A...
-
Hirschmann BAT867-REUW99AU999AT199L9999H Indust...
Data Cummerciale Prodottu: BAT867-REUW99AU999AT199L9999HXX.XX.XXXX Configuratore: Configuratore BAT867-R Descrizione di u pruduttu Descrizione Dispositivu WLAN DIN-Rail industriale slim cù supportu dual band per l'installazione in ambienti industriali. Tipu è quantità di portu Ethernet: 1x RJ45 Protocollu radio IEEE 802.11a/b/g/n/ac Interfaccia WLAN secondu IEEE 802.11ac Certificazione di u paese Europa, Islanda, Liechtenstein, Norvegia, Svizzera...
-
Hirschmann OCTOPUS-8M Switch P67 Gestitu à 8 Porte...
Descrizzione di u produttu Tipu: OCTOPUS 8M Descrizzione: L'interruttori OCTOPUS sò adatti per applicazioni esterne cù cundizioni ambientali difficili. Per via di l'approvazioni tipiche di u settore, ponu esse aduprati in applicazioni di trasportu (E1), è ancu in treni (EN 50155) è navi (GL). Numeru di parte: 943931001 Tipu è quantità di porta: 8 porte in totale Porte uplink: 10/100 BASE-TX, codifica M12 "D", 4 poli 8 x 10/...


