Interruttore Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
Descrizzione breve:
U cuncepimentu flessibile di i switch GREYHOUND 105/106 ne face un dispositivu di rete à prova di futuru chì pò evoluzione inseme cù i bisogni di larghezza di banda è di putenza di a vostra rete. Cù un focus nantu à a massima dispunibilità di a rete in cundizioni industriali, questi switch vi permettenu di selezziunà u numeru è u tipu di porte di u dispositivu - dendu ancu a pussibilità di utilizà a serie GREYHOUND 105/106 cum'è switch backbone.
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
Data cummerciale
Prodottu descrizzione
| Tipu | GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A (Codice di u produttu: GRS105-6F8T16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Descrizzione | GREYHOUND Serie 105/106, Switch Industriale Gestitu, design senza ventola, montaggio su rack 19", secondu IEEE 802.3, Design 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Versione di u Software | HiOS 9.4.01 |
| Numeru di Parte | 942 287 001 |
| Tipu è quantità di portu | 30 porte in tutale, 6 slot GE/2.5GE SFP + 8 porte FE/GE TX + 16 porte FE/GE TX |
Più Interfacce
| Cuntattu di alimentazione / segnalazione | Ingressu di alimentazione 1: spina IEC, cuntattu di signale: bloccu terminale à 2 pin |
| Slot per carta SD | 1 x Slot per carta SD per cunnette l'adattatore di cunfigurazione automatica ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (client) per a gestione lucale |
Rete taglia - lunghezza of cavue
| Coppia intrecciata (TP) | 0-100 metri |
| Fibra monomodale (SM) 9/125 µm | vede i moduli SFP |
| Fibra monomodale (LH) 9/125 µm (ricetrasmettitore à longa distanza) | vede i moduli SFP |
| Fibra multimodale (MM) 50/125 µm | vede i moduli SFP |
| Fibra multimodale (MM) 62,5/125 µm | vede i moduli SFP |
Rete taglia - cascabilità
| Topologia in linea / stella | qualsiasi |
Putenza esigenze
| Tensione di funziunamentu | Ingressu di alimentazione 1: 110 - 240 VAC, 50 Hz - 60 Hz |
| Cunsumu energeticu | Unità basica cù un alimentatore max. 35W |
| Putenza di uscita in BTU (IT)/h | massimu 120 |
Software
|
Cummutazione | Apprendimentu VLAN Indipendente, Invecchiamento Rapidu, Voci d'Indirizzu Unicast/Multicast Statici, QoS / Priorizazione di e Porte (802.1D/p), Priorizazione TOS/DSCP, Modalità di Fiducia di l'Interfaccia, Gestione di a Coda CoS, Formatura di a Coda / Larghezza di Banda Massima di a Coda, Cuntrollu di u Flussu (802.3X), Formatura di l'Interfaccia in Uscita, Prutezzione da e Tempeste d'Ingressu, Frame Jumbo, VLAN (802.1Q), Modalità VLAN Inconsapevole, Protocollu di Registrazione VLAN GARP (GVRP), VLAN Vocale, Protocollu di Registrazione Multicast GARP (GMRP), Snooping/Querier IGMP per VLAN (v1/v2/v3), Filtraggio Multicast Sconosciutu, Protocollu di Registrazione VLAN Multiple (MVRP), Protocollu di Registrazione MAC Multiple (MMRP), Protocollu di Registrazione Multiple (MRP), Classificazione è Policing DiffServ in Ingressu IP, Classificazione è Policing DiffServ in Uscita IP, VLAN Basata su Protocollu, VLAN Basata su MAC, VLAN Basata su Subnet IP, Doppiu Tagging VLAN |
| Ridondanza | HIPER-Ring (Ring Switch), Aggregazione di Ligami cù LACP, Backup di Ligami, Protocolu di Ridondanza di i Media (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), Guardie RSTP |
| Gestione | Supportu di l'imagine di u software duale, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, Gestione IPv6, Trap, SNMP v1/v2/v3, Telnet, Client DNS, Server OPC-UA |
Cundizioni ambientali
| Temperatura di funziunamentu | -10 - +60 |
| Nota | 698 628 |
| Temperatura di almacenamentu/trasportu | -20 - +70 °C |
| Umidità relativa (senza condensazione) | 5-90% |
Custruzzione meccanica
| Dimensioni (LxAxP) | 444 x 44 x 355 mm |
| Pesu | 5 kg stimati |
| Muntatura | Muntatura in rack |
| Classe di prutezzione | IP30 |
Stabilità meccanica
| IEC 60068-2-6 vibrazione | 3,5 mm, 5 Hz – 8,4 Hz, 10 cicli, 1 ottava/min.; 1 g, 8,4 Hz-200 Hz, 10 cicli, 1 ottava/min |
| IEC 60068-2-27 scossa | 15 g, durata 11 ms, 18 scosse |
EMC interferenza immunità
| EN 61000-4-2 scarica elettrostatica (ESD) | Scarica di cuntattu 6 kV, scarica d'aria 8 kV |
| EN 61000-4-3 campu elettromagneticu | 20 V/m (800-1000 MHz), 10V/m (80-800 MHz; 1000-6000 MHz); 1 kHz, 80% AM |
| EN 61000-4-4 veloce transitori (burst) | Linea elettrica di 2 kV, linea di dati di 4 kV STP, linea di dati di 2 kV UTP |
| EN 61000-4-5 tensione di picco | linea elettrica: 2 kV (linea/terra) è 1 kV (linea/linea); linea dati: 2 kV |
| EN 61000-4-6 Immunità Cundutta | 10 V (150 kHz - 80 MHz) |
EMC emessu immunità
| EN 55032 | EN 55032 Classe A |
Approvazioni
| Standard di basa | CE, FCC, EN61131 |
| Sicurezza di l'equipaggiu di tecnulugia di l'infurmazione | EN62368, cUL62368 |
Interruttore Hirschmann GRS 105 106 Serie GREYHOUND Modelli dispunibili
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Prodotti cunnessi
-
Hirschmann SSR40-5TX Switch senza gestione
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Tipu SSR40-5TX (Codice di u produttu: SPIDER-SL-40-05T1999999SY9HHHH) Descrizione Switch ETHERNET Industriale senza gestione, design senza ventola, modalità di commutazione store and forward, Full Gigabit Ethernet Numeru di parte 942335003 Tipu è quantità di porta 5 x 10/100/1000BASE-T, cavu TP, prese RJ45, auto-crossing, auto-negoziazione, auto-polarità Più interfacce Cuntattu di alimentazione/segnalazione 1 x ...
-
Interruttore Hirschmann RS20-2400T1T1SDAE
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Descrizione Switch Fast-Ethernet à 4 porte, gestitu, software Layer 2 Enhanced, per commutazione store-and-forward su guida DIN, design senza ventola Tipu è quantità di porta 24 porte in totale; 1. uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 2. uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 22 x standard 10/100 BASE TX, RJ45 Altre interfacce Alimentazione/cuntattu di segnalazione 1 x bloccu terminale plug-in, interfaccia V.24 a 6 pin 1 x presa RJ11...
-
Ricetrasmettitore SFP Hirschmann M-SFP-LH/LC-EEC
Data Cummerciale Hirschmann M-SFP-LH/LC-EEC SFP Descrizione di u produttu Tipu: M-SFP-LH/LC-EEC Descrizione: Ricetrasmettitore Gigabit Ethernet in fibra ottica SFP LH, intervallu di temperatura estesu Numeru di parte: 943898001 Tipu è quantità di porta: 1 x 1000 Mbit/s cù connettore LC Dimensione di a rete - lunghezza di u cavu Fibra monomodale (LH) 9/125 µm (ricetrasmettitore à longa distanza): 23 - 80 km (Budget di ligame à 1550 n...
-
Hirschmann RSPE35-24044O7T99-SK9Z999HHPE2A Potenza...
Descrizzione Descrizzione di u produttu Descrizzione Switch Ethernet Industriale Fast/Gigabit Gestitu, design senza ventola Enhanced (PRP, Fast MRP, HSR, DLR, NAT, TSN), cù HiOS Release 08.7 Tipu di porta è quantità Porte in totale finu à 28 Unità di basa: 4 x porte Fast/Gigbabit Ethernet Combo più 8 x porte Fast Ethernet TX espansibili cù dui slot per moduli multimediali cù 8 porte Fast Ethernet ciascuna Più interfacce Alimentazione/contatto di segnalazione...
-
Modulo multimediale Hirschmann M1-8SM-SC (8 x 100BaseF...
Descrizzione Descrizzione di u produttu Descrizzione: 8 x 100BaseFX Modulu media di porta DSC singlemode per Switch di gruppi di travagliu industriali modulari, gestiti MACH102 Numeru di parte: 943970201 Dimensione di a rete - lunghezza di u cavu Fibra singlemode (SM) 9/125 µm: 0 - 32,5 km, 16 dB Budget di ligame à 1300 nm, A = 0,4 dB/km D = 3,5 ps/(nm*km) Requisiti di alimentazione Cunsumu di energia: 10 W Potenza in uscita in BTU (IT)/h: 34 Cundizioni ambientali MTB...
-
Hirschmann MM2-4TX1 - Modulu Media Per MI...
Descrizzione Descrizzione di u produttu MM2-4TX1 Numeru di parte: 943722101 Disponibilità: Data di l'ultimu ordine: 31 dicembre 2023 Tipu è quantità di portu: 4 x 10/100BASE-TX, cavu TP, prese RJ45, auto-crossing, auto-negoziazione, auto-polarità Dimensione di a rete - lunghezza di u cavu Coppia intrecciata (TP): 0-100 Requisiti di alimentazione Tensione di funziunamentu: alimentazione via u backplane di u switch MICE Consumu di energia: 0,8 W Potenza in uscita...


