Interruttore Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A
Descrizzione breve:
U cuncepimentu flessibile di i switch GREYHOUND 105/106 ne face un dispositivu di rete à prova di futuru chì pò evoluzione inseme cù i bisogni di larghezza di banda è di putenza di a vostra rete. Cù un focus nantu à a massima dispunibilità di a rete in cundizioni industriali, questi switch vi permettenu di selezziunà u numeru è u tipu di porte di u dispositivu - dendu ancu a pussibilità di utilizà a serie GREYHOUND 105/106 cum'è switch backbone.
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
Data cummerciale
Specifiche tecniche
Descrizzione di u pruduttu
| Tipu | GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A (Codice di u produttu: GRS105-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Descrizzione | GREYHOUND Serie 105/106, Switch Industriale Gestitu, design senza ventola, montaggio su rack 19", secondu IEEE 802.3, Design 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE |
| Versione di u Software | HiOS 9.4.01 |
| Numeru di Parte | 942 287 004 |
| Tipu è quantità di portu | 30 Porte in tutale, 6x slot GE/2.5GE SFP + 8x slot GE SFP + 16x porte TX FE/GE |
Più interfacce
| Cuntattu di alimentazione / segnalazione | Ingressu di alimentazione 1: spina IEC, cuntattu di signale: bloccu terminale à 2 pin |
| Slot per carta SD | 1 x Slot per carta SD per cunnette l'adattatore di cunfigurazione automatica ACA31 |
| USB-C | 1 x USB-C (client) per a gestione lucale |
Dimensione di a rete - lunghezza di u cavu
| Coppia intrecciata (TP) | 0-100 metri |
| Fibra monomodale (SM) 9/125 µm | vede i moduli SFP |
| Fibra monomodale (LH) 9/125 µm (longa distanza) ricetrasmettitore) | vede i moduli SFP |
| Fibra multimodale (MM) 50/125 µm | vede i moduli SFP |
| Fibra multimodale (MM) 62,5/125 µm | vede i moduli SFP |
Dimensione di a rete - cascadibilità
| Topologia in linea / stella | qualsiasi |
Requisiti di putenza
| Tensione di funziunamentu | Ingressu di alimentazione 1: 110 - 240 VAC, 50 Hz - 60 Hz |
| Cunsumu energeticu | Unità basica cù un alimentatore max. 35W |
| Putenza di uscita in BTU (IT)/h | massimu 120 |
Software
| Cummutazione
| Apprendimentu VLAN Indipendente, Invecchiamento Rapidu, Entrate d'Indirizzu Unicast/Multicast Staticu, Priorizazione QoS/Porta (802.1D/p), Priorizazione TOS/DSCP, Modalità di Fiducia di l'Interfaccia, Coda CoS Gestione, Formazione di Coda / Larghezza di Banda di Coda Massima, Cuntrollu di Flussu (802.3X), Formazione di l'Interfaccia di Sortita, Prutezzione da e Tempeste d'Ingressu, Frame Jumbo, VLAN (802.1Q), VLAN Inconsapevole Modu, Protocolu di Registrazione VLAN GARP (GVRP), VLAN Vocale, Protocolu di Registrazione Multicast GARP (GMRP), Snooping/Querier IGMP per VLAN (v1/v2/v3), Multicast Scunnisciutu Filtraggio, Protocolu di Registrazione VLAN Multiple (MVRP), Protocolu di Registrazione MAC Multiple (MMRP), Protocolu di Registrazione Multiple (MRP), Classificazione DiffServ di Ingressu IP è Pulizzia, Classificazione è Pulizzia DiffServ di l'Egressu IP, VLAN basata nantu à u Protocolu, VLAN basata nantu à MAC, VLAN basata nantu à a sottorete IP, Tagging Doppiu VLAN |
| Ridondanza
| HIPER-Ring (Ring Switch), Aggregazione di Ligami cù LACP, Backup di Ligami, Protocolu di Ridondanza di i Media (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), Guardie RSTP |
| Gestione
| Supportu di l'imagine di u software duale, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, Gestione IPv6, Trap, SNMP v1/v2/v3, Telnet, Client DNS, Server OPC-UA |
| Diagnostica
| Rilevazione di cunflitti d'indirizzu di gestione, Notificazione MAC, Cuntattu di signale, Indicazione di statu di u dispusitivu, TCPDump, LED, Syslog, Registrazione persistente nantu à ACA, Monitoraghju di e porte cù Disattivazione automatica, Rilevazione di flap di collegamento, Rilevazione di sovraccarico, Rilevazione di incompatibilità duplex, Monitoraggio di velocità di collegamento è duplex, RMON (1,2,3,9), Mirroring di porta 1:1, Mirroring di porta 8:1, Porta Mirroring N:1, Mirroring di Portu N:2, Infurmazioni di Sistema, Autotest à l'Avviu à Freddu, Test di Cavu di Rame, Gestione SFP, Finestra di Cuntrollu di Cunfigurazione, Dump di u Switch, Notificazione per Email, RSPAN, SFLOW, mirroring VLAN |
| Cunfigurazione
| Annullamentu automaticu di a cunfigurazione (roll-back), Impronta digitale di a cunfigurazione, File di cunfigurazione basatu annantu à u testu (XML), Backup di a cunfigurazione nant'à un servitore remotu quandu si salva, Sguassà a cunfigurazione ma mantene l'indirizzu IP paràmetri, Cliente BOOTP/DHCP cù cunfigurazione automatica, Servitore DHCP: per porta, Servitore DHCP: Pool per VLAN, Adattatore di cunfigurazione automatica ACA31 (carta SD), HiDiscovery, Relay DHCP cù l'Opzione 82, Interfaccia di Linea di Cummandu (CLI), Scripting CLI, Gestione di script CLI via ENVM à l'avvio, Supportu MIB cumpletu, Aiutu sensibile à u cuntestu, Gestione basata nantu à HTML5 |
| Sicurezza
| Sicurezza di i porti basata annantu à MAC, Cuntrollu d'accessu basatu annantu à i porti cù 802.1X, VLAN invitatu/micca autenticatu, Servitore d'autenticazione integratu (IAS), Assegnazione VLAN RADIUS, Denial-of-Service Prevenzione, ACL basatu annantu à VLAN, ACL basatu annantu à VLAN d'ingressu, ACL di basa, Accessu à a gestione ristrettu da VLAN, Indicazione di sicurezza di u dispositivu, Traccia di audit, Registrazione CLI, Certificatu HTTPS Gestione, Accessu di Gestione Limitatu, Banner d'Usu Appropriatu, Politica di Password Configurabile, Numeru Configurabile di Tentativi di Login, Registrazione SNMP, Privilegi Multipli Livelli, Gestione di l'utilizatori lucali, Autentificazione remota via RADIUS, Bloccu di u contu utilizatore, Cambiamentu di password à u primu login, Assegnazione di pulitiche RADIUS, Autentificazione multi-cliente per Portu, Bypass di l'autentificazione MAC, Opzioni di furmatu per u bypass di l'autentificazione MAC, Snooping DHCP, IP Source Guard, Ispezione ARP dinamica, LDAP, ACL basatu annantu à MAC d'ingressu, Egress ACL basatu annantu à MAC, ACL basatu annantu à IPv4 d'ingressu, ACL basatu annantu à IPv4 d'uscita, ACL basatu annantu à u tempu, ACL basatu annantu à VLAN d'uscita, ACL basatu annantu à u flussu |
| Sincronizazione di u tempu
| Orologio Trasparente PTPv2 à dui passi, Orologio di Limite PTPv2, BC cù finu à 8 Sync/s, Orologio in Tempu Reale Bufferizatu, Cliente SNTP, Servitore SNTP |
| Profili Industriali
| Protocolu EtherNet/IP Modbus TCP Protocolu PROFINET |
| Miscellanea | Attraversamentu manuale di cavi, Spegnimentu di u portu |
Cundizioni ambientali
| Temperatura di funziunamentu | -10 - +60 |
| Nota | 817 310 |
| Temperatura di almacenamentu/trasportu | -20 - +70 °C |
| Umidità relativa (senza condensazione) | 5-90% |
Custruzzione meccanica
| Dimensioni (LxAxP) | 444 x 44 x 355 mm |
| Pesu | 5 kg stimati |
| Muntatura | Muntatura in rack |
| Classe di prutezzione | IP30 |
Interruttore Hirschmann GRS 105 106 Serie GREYHOUND Modelli dispunibili
GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS105-16TX/14SFP-2HV-2A
Prodotti cunnessi
-
Hirschmann RS20-0400S2S2SDAE Switch gestitu
Descrizzione Produttu: Hirschmann RS20-0400S2S2SDAE Configuratore: RS20-0400S2S2SDAE Descrizzione di u produttu Descrizzione Switch Fast-Ethernet gestitu per commutazione store-and-forward-su guida DIN, design senza ventola; Software Layer 2 Enhanced Numeru di parte 943434013 Tipu è quantità di porta 4 porte in totale: 2 x standard 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC Ambient c...
-
Hirschmann GRS1042-6T6ZSHH00V9HHSE3AUR GREYHOUN...
Descrizzione Descrizzione di u produttu Descrizzione Switch industriale modulare gestitu, design senza ventola, montaggio in rack 19", secondu IEEE 802.3, HiOS Release 8.7 Numeru di parte 942135001 Tipu di porta è quantità Porte in totale finu à 28 Unità basica 12 porte fisse: 4 x slot GE/2.5GE SFP più 2 x FE/GE SFP più 6 x FE/GE TX espansibile cù dui slot di moduli multimediali; 8 porte FE/GE per modulu Più interfacce Alimentazione/cuntattu di segnalazione Alimentazione...
-
Hirschmann GRS103-22TX/4C-2HV-2A Switch Gestitu
Data Cummerciale Descrizzione di u produttu Nome: GRS103-22TX/4C-2HV-2A Versione di u Software: HiOS 09.4.01 Tipu è quantità di portu: 26 Porte in tutale, 4 x FE/GE TX/SFP, 22 x FE TX Più Interfacce Alimentazione/cuntattu di segnalazione: 2 x spina IEC / 1 x bloccu terminale plug-in, 2-pin, uscita manuale o automatica cummutabile (max. 1 A, 24 V DC o 24 V AC) Gestione Locale è Sostituzione di Dispositivi: USB-C Dimensione di a rete - lunghezza di...
-
Hirschmann MACH102-8TP-R Switch Gestitu Fast Et...
Descrizzione di u produttu Descrizzione Switch di gruppu di travagliu industriale Fast Ethernet/Gigabit Ethernet à 26 porte (installazione fissa: 2 x GE, 8 x FE; via moduli multimediali 16 x FE), gestitu, Software Layer 2 Professional, Store-and-Forward-Switching, design senza ventola, alimentazione ridondante Numeru di parte 943969101 Tipu è quantità di porta Finu à 26 porte Ethernet, di e quali finu à 16 porte Fast-Ethernet via moduli multimediali realizzabili; 8x TP ...
-
Interruttore Hirschmann BRS40-00169999-STCZ99HHSES
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Descrizione Switch Industriale Gestitu per Rail DIN, design senza ventola Tuttu u tipu Gigabit Versione Software HiOS 09.6.00 Tipu è quantità di porta 16 Porte in totale: 16x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Più Interfacce Alimentazione/cuntattu di segnalazione 1 x bloccu terminale plug-in, 6-pin Ingressu Digitale 1 x bloccu terminale plug-in, 2-pin Gestione Locale è Sostituzione di Dispositivi USB-C ...
-
Hirschmann RS20-1600M2M2SDAE Sistema di gestione compattu...
Descrizzione di u produttu Descrizzione Switch Fast-Ethernet gestitu per commutazione store-and-forward-switching su guida DIN, design senza ventola; Software Layer 2 Enhanced Numeru di parte 943434005 Tipu è quantità di porta 16 porte in totale: 14 x standard 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, MM-SC Più interfacce...


