Interruttore Hirschmann GRS103-6TX/4C-1HV-2S
Descrizzione corta:
Switch di gruppu di travagliu industriale Fast Ethernet/Gigabit Ethernet à 26 porte (installazione fissa: 4 x GE, 6 x FE; via moduli multimediali 16 x FE), gestitu, Software HiOS 2A, commutazione Store-and-Forward, design senza ventola
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
Data cummerciale
Prodottu descrizzione
| Nome: | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
| Versione di u software: | HiOS 09.4.01 |
| Tipu è quantità di portu: | 26 porte in tutale, 4 x FE/GE TX/SFP è 6 x FE TX fix installati; via Moduli Media 16 x FE |
Più Interfacce
| Cuntattu d'alimentazione/segnalazione: | 1 x spina IEC / 1 x bloccu di terminali à spina, 2 pin, uscita cummutabile manuale o automatica (max. 1 A, 24 V DC o 24 V AC) |
| Gestione lucale è sustituzione di dispositivi: | USB-C |
Rete taglia - lunghezza of cavu
| Coppia intrecciata (TP): | 0-100 metri |
| Fibra monomodale (SM) 9/125 µm: | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC è M-FAST SFP-SM+/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-LX/LC |
| Fibra monomodale (LH) 9/125 µm (ricetrasmettitore à longa distanza): | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-LH/LC è M-SFP-LH+/LC |
| Fibra multimodale (MM) 50/125 µm: | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-SX/LC è M-SFP-LX/LC |
| Fibra multimodale (MM) 62,5/125 µm: | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-SX/LC è M-SFP-LX/LC |
Rete taglia - cascabilità
| Topologia in linea / stella: | qualsiasi |
Putenza esigenze
| Tensione di funziunamentu: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz |
| Cunsumu energeticu: | massimu previstu 12 W (senza moduli media) |
| Putenza di uscita in BTU (IT)/h: | massimu previstu 41 (senza moduli media) |
Software
| Cunfigurazione: | Annullamentu automaticu di a cunfigurazione (roll-back), File di cunfigurazione basatu annantu à testu (XML), Backup di a cunfigurazione nant'à un servitore remotu quandu si salva, Sguassà a cunfigurazione ma mantene l'impostazioni IP, Client BOOTP/DHCP cù cunfigurazione automatica, Servitore DHCP: per porta, Servitore DHCP: Pool per VLAN, HiDiscovery, Relay DHCP cù l'opzione 82, Supportu di gestione USB-C, Interfaccia à linea di cummandu (CLI), Scripting CLI, Gestione di script CLI annantu à ENVM à l'avvio, Supportu MIB cumpletu, Aiutu sensibile à u cuntestu, Gestione basata annantu à HTML5 |
| Sicurezza: | Sicurezza di i porti basata annantu à MAC, Cuntrollu d'accessu basatu annantu à i porti cù 802.1X, VLAN invitatu/micca autenticatu, Servitore d'autenticazione integratu (IAS), Assegnazione VLAN RADIUS, Prevenzione di Denial-of-Service, LDAP, ACL basatu annantu à VLAN, ACL basatu annantu à VLAN d'ingressu, ACL di basa, Accessu à a gestione limitatu da VLAN, Indicazione di sicurezza di u dispositivu, Audit Trail, Registrazione CLI, Gestione di certificati HTTPS, Accessu à a gestione limitatu, Banner d'usu adattatu, Politica di password configurabile, Numeru configurabile di tentativi di login, Registrazione SNMP, Livelli di privilegi multipli, Gestione di l'utilizatori lucali, Autenticazione remota via RADIUS, Bloccu di l'account utente, Cambiamentu di password à u primu login |
| Sincronizazione di u tempu: | Orologio in tempu reale bufferizatu, Cliente SNTP, Servitore SNTP |
| Profili Industriali: | Protocolu IEC61850 (Servitore MMS, Modellu Switch), ModbusTCP |
| Miscellanea: | Attraversamentu manuale di cavi, Spegnimentu di u portu |
Cundizioni ambientali
| MTBF (Telecordia SR-332 Edizione 3) @ 25°C: | 313 707 ore |
| Temperatura di funziunamentu: | -10-+60 °C |
| Temperatura di almacenamentu/trasportu: | -20-+70 °C |
| Umidità relativa (senza condensazione): | 5-90% |
Custruzzione meccanica
| Dimensioni (LxAxP): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (senza staffa di fissaggio) |
| Pesu: | circa 3,60 kg |
| Muntaggio: | Armadiu di cuntrollu 19" |
| Classe di prutezzione: | IP20 |
Stabilità meccanica
| Vibrazioni IEC 60068-2-6: | 3,5 mm, 5 Hz – 8,4 Hz, 10 cicli, 1 ottava/min.; 1 g, 8,4 Hz-200 Hz, 10 cicli, 1 ottava/min |
| IEC 60068-2-27 scossa: | 15 g, durata 11 ms, 18 scosse |
EMC interferenza immunità
| EN 61000-4-2 scarica elettrostatica (ESD): | Scarica di cuntattu 6 kV, scarica d'aria 8 kV |
| EN 61000-4-3 campu elettromagneticu: | 20 V/m (80-2700 MHz), 10 V/m (2,7-6 GHz); 1 kHz, 80% AM |
| EN 61000-4-4 veloce transitori (burst): | Linea elettrica di 2 kV, linea di dati di 2 kV |
| Tensione di picco EN 61000-4-5: | linea elettrica: 2 kV (linea/terra), 1 kV (linea/linea); linea dati: 1 kV |
| EN 61000-4-6 Immunità Cundutta: | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
EMC emessu immunità
| EN 55032: | EN 55032 Classe A |
| FCC CFR47 Parte 15: | FCC 47CFR Parte 15, Classe A |
Approvazioni
| Standard di basa: | CE, FCC, EN61131 |
Varianti
| Articulu # | Tipu |
| 942298001 | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
Modelli dispunibili di a serie Hirschmann GRS103
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Prodotti cunnessi
-
Hirschmann BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN Surface Mou...
Descrizzione di u produttu Produttu: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN muntatu in superficia, 2&5GHz, 8dBi Descrizzione di u produttu Nome: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 Numeru di parte: 943981004 Tecnulugia senza filu: Tecnulugia radio WLAN Connettore di l'antenna: 1x spina N (maschile) Elevazione, Azimut: Omni Banda di frequenza: 2400-2484 MHz, 4900-5935 MHz Guadagnu: 8dBi Meccanicu...
-
Hirschmann MACH102-24TP-FR Gestione di switch...
Introduzione Switch di gruppu di travagliu industriale Fast Ethernet/Gigabit Ethernet à 26 porte (2 x GE, 24 x FE), gestitu, Software Layer 2 Professional, Store-and-Forward-Switching, design senza ventola, alimentazione ridondante Descrizione di u produttu Descrizione: Switch di gruppu di travagliu industriale Fast Ethernet/Gigabit Ethernet à 26 porte (2 x GE, 24 x F...
-
Interruttore Hirschmann RS20-2400T1T1SDAE
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Descrizione Switch Fast-Ethernet à 4 porte, gestitu, software Layer 2 Enhanced, per commutazione store-and-forward su guida DIN, design senza ventola Tipu è quantità di porta 24 porte in totale; 1. uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 2. uplink: 10/100BASE-TX, RJ45; 22 x standard 10/100 BASE TX, RJ45 Altre interfacce Alimentazione/cuntattu di segnalazione 1 x bloccu terminale plug-in, interfaccia V.24 a 6 pin 1 x presa RJ11...
-
Hirschmann RSPE35-24044O7T99-SK9Z999HHPE2A Potenza...
Descrizzione Descrizzione di u produttu Descrizzione Switch Ethernet Industriale Fast/Gigabit Gestitu, design senza ventola Enhanced (PRP, Fast MRP, HSR, DLR, NAT, TSN), cù HiOS Release 08.7 Tipu di porta è quantità Porte in totale finu à 28 Unità di basa: 4 x porte Fast/Gigbabit Ethernet Combo più 8 x porte Fast Ethernet TX espansibili cù dui slot per moduli multimediali cù 8 porte Fast Ethernet ciascuna Più interfacce Alimentazione/contatto di segnalazione...
-
Ricetrasmettitore SFP Hirschmann M-FAST SFP MM/LC EEC
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Tipu: M-FAST SFP-MM/LC EEC, Ricetrasmettitore SFP Descrizione: Ricetrasmettitore SFP in fibra ottica Fast-Ethernet MM, intervallu di temperatura estesu Numeru di parte: 943945001 Tipu è quantità di porta: 1 x 100 Mbit/s cù connettore LC Requisiti di alimentazione Tensione di funziunamentu: alimentazione via l'interruttore Consumu di energia: 1 W Diagnostica di u software: Opti...
-
Interruttore Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A
Data Cummerciale Specifiche Tecniche Descrizione di u produttu Tipu GRS105-16TX/14SFP-1HV-2A (Codice di u produttu: GRS105-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) Descrizione GREYHOUND Serie 105/106, Switch Industriale Gestitu, design senza ventola, montaggio su rack 19", secondu IEEE 802.3, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Versione Software di Design HiOS 9.4.01 Numeru di Parte 942 287 004 Tipu è quantità di porta 30 Porte in totale, 6x slot GE/2.5GE SFP + 8x GE S...


