Interruttore Hirscnmann RS20-2400S2S2SDAE
Descrizzione corta:
Porte Fast Ethernet cù/senza PoE I switch Ethernet gestiti da OpenRail compatti RS20 ponu accoglie da 4 à 25 densità di porte è sò dispunibili cù diverse porte di uplink Fast Ethernet - tutte in rame, o 1, 2 o 3 porte in fibra. E porte in fibra sò dispunibili in multimode è/o monomode. Porte Gigabit Ethernet cù/senza PoE I switch Ethernet gestiti da OpenRail compatti RS30 ponu accoglie da 8 à 24 densità di porte cù 2 porte Gigabit è 8, 16 o 24 porte Fast Ethernet. A cunfigurazione include 2 porte Gigabit cù slot TX o SFP. I switch Ethernet gestiti da OpenRail compatti RS40 ponu accoglie 9 porte Gigabit. A cunfigurazione include 4 porte Combo (10/100/1000BASE TX RJ45 più slot FE/GE-SFP) è 5 porte 10/100/1000BASE TX RJ45.
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
Data cummerciale
Prodottu descrizzione
| Descrizzione | Switch Fast-Ethernet gestitu per a commutazione store-and-forward su guida DIN, design senza ventola; Software Layer 2 Enhanced |
| Numeru di Parte | 943434045 |
| Tipu è quantità di portu | 24 porti in tutale: 22 x standard 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC |
Più Interfacce
| Cuntattu di alimentazione / segnalazione | 1 x bloccu di terminali à innesto, 6 pin |
| Interfaccia V.24 | 1 x Presa RJ11 |
| Interfaccia USB | 1 x USB per cunnette l'adattatore di cunfigurazione automatica ACA21-USB |
Rete taglia - lunghezza of cavu
| Coppia intrecciata (TP) | Portu 1 - 22: 0 - 100 m |
| Fibra monomodale (SM) 9/125 µm | Uplink 1: 0 - 32,5 km, 16 dB Link Budget à 1300 nm, A = 0,4 dB/km, 3 dB di riserva, D = 3,5 ps/(nm x km) \\\ Uplink 2: 0 - 32,5 km, 16 dB Link Budget à 1300 nm, A = 0,4 dB/km, 3 dB di riserva, D = 3,5 ps/(nm x km) |
Rete taglia - cascabilità
| Topologia in linea / stella | qualsiasi |
| Interruttori di quantità à struttura ad anello (HIPER-Ring) | 50 (tempu di ricunfigurazione 0,3 sec.) |
Putenza esigenze
| Tensione di funziunamentu | 12/24/48V CC (9,6-60)V è 24V CA (18-30)V (ridondante) |
| Cunsumu energeticu | massimu 14,5 W |
| Putenza di uscita in BTU (IT)/h | massimu 52,9 |
Software
| Cummutazione | Disattivà l'Apprendimentu (funziunalità di l'hub), Apprendimentu VLAN Indipendente, Invecchiamentu Rapidu, Voci d'Indirizzu Unicast/Multicast Statiche, Priorizazione QoS/Porta (802.1D/p), Priorizazione TOS/DSCP, Limitatore di Trasmissione in Uscita per Porta, Cuntrollu di Flussu (802.3X), VLAN (802.1Q), Snooping/Querier IGMP (v1/v2/v3) |
| Ridondanza | HIPER-Ring (Manager), HIPER-Ring (Ring Switch), Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), Redundant Network Coupling, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP Guards, RSTP over MRP |
| Gestione | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, Trappule, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Diagnostica | Rilevazione di cunflitti d'indirizzu di gestione, Rilevazione di riapprendimentu d'indirizzu, Cuntattu di signale, Indicazione di statu di u dispusitivu, LED, Syslog, Rilevazione di mancata corrispondenza duplex, RMON (1,2,3,9), Mirroring di porte 1:1, Mirroring di porte 8:1, Informazioni di sistema, Autotest à l'avviu à fretu, Gestione SFP, Dump di switch |
| Cunfigurazione | Adattatore di cunfigurazione automatica ACA11 Supportu limitatu (RS20/30/40, MS20/30), Annullamentu automaticu di a cunfigurazione (roll-back), Impronta digitale di cunfigurazione, Cliente BOOTP/DHCP cù Autocunfigurazione, Adattatore di Autocunfigurazione ACA21/22 (USB), HiDiscovery, Relè DHCP cù Opzione 82, Interfaccia di Linea di Cummandu (CLI), Supportu MIB cumpletu, Gestione basata annantu à u Web, Aiutu sensibile à u cuntestu |
| Sicurezza | Sicurezza di i porti basata annantu à IP, Sicurezza di i porti basata annantu à MAC, Accessu à a gestione ristretta da VLAN, Registrazione SNMP, Gestione di l'utilizatori lucali, Cambiamentu di password à u primu login |
| Sincronizazione di u tempu | Cliente SNTP, Servitore SNTP |
| Profili Industriali | Protocolu EtherNet/IP, Protocolu PROFINET IO |
| Miscellanea | Attraversamentu manuale di cavi |
| Preimpostazioni | Standardu |
Ambiente cundizioni
| Temperatura di funziunamentu | 0-+60 °C |
| Temperatura di almacenamentu/trasportu | -40-+70 °C |
| Umidità relativa (senza condensazione) | 10-95% |
Meccanicu custruzzione
| Dimensioni (LxAxP) | 110 mm x 131 mm x 111 mm |
| Pesu | 650 g |
| Muntatura | Guida DIN |
| Classe di prutezzione | IP20 |
Meccanicu stabilità
| Vibrazioni IEC 60068-2-6 | 1 mm, 2 Hz-13,2 Hz, 90 min.; 0,7 g, 13,2 Hz-100 Hz, 90 min.; 3,5 mm, 3 Hz-9 Hz, 10 cicli, 1 ottava/min.; 1 g, 9 Hz-150 Hz, 10 cicli, 1 ottava/min |
| IEC 60068-2-27 scossa | 15 g, durata 11 ms, 18 scosse |
EMC interferenza immunità
| EN 61000-4-2 scarica elettrostatica (ESD) | Scarica di cuntattu 6 kV, scarica d'aria 8 kV |
| EN 61000-4-3 campu elettromagneticu | 10 V/m (80-1000 MHz) |
| EN 61000-4-4 transitori veloci (burst) | Linea elettrica di 2 kV, linea di dati di 1 kV |
| EN 61000-4-5 tensione di picco | linea elettrica: 2 kV (linea/terra), 1 kV (linea/linea), 1 kV linea di dati |
| EN 61000-4-6 Immunità Condotta | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
EMC emessu immunità
| EN 55032 | EN 55032 Classe A |
| FCC CFR47 Parte 15 | FCC 47CFR Parte 15, Classe A |
Approvazioni
| Standard di basa | CE, FCC, EN61131 |
| Sicurezza di l'apparecchiature di cuntrollu industriale | cUL 508 |
| Lochi periculosi | cULus ISA12.12.01 class1 div.2 (cUL 1604 class1 div.2) |
Prodotti cunnessi
-
Hirschmann MACH102-8TP-FR Switch gestitu
Descrizzione di u produttu Produttu: MACH102-8TP-F Rimpiazzatu da: GRS103-6TX/4C-1HV-2A Switch Fast Ethernet 19" gestitu à 10 porte Descrizzione di u produttu Descrizzione: Switch di gruppu di travagliu industriale Fast Ethernet/Gigabit Ethernet à 10 porte (2 x GE, 8 x FE), gestitu, Software Layer 2 Professional, Store-and-Forward-Switching, design senza ventola Numeru di parte: 943969201 Tipu è quantità di porta: 10 porte in totale; 8x (10/100...
-
Interruttore Hirschmann GRS1142-6T6ZSHH00Z9HHSE3AMR
U cuncepimentu flessibile è mudulare di i switch GREYHOUND 1040 ne face un dispositivu di rete à prova di futuru chì pò evoluzione inseme cù i bisogni di larghezza di banda è di putenza di a vostra rete. Cù un focus nantu à a massima dispunibilità di a rete in cundizioni industriali difficili, sti switch sò dotati di alimentatori chì ponu esse cambiati in situ. Inoltre, dui moduli media vi permettenu di aghjustà u numeru è u tipu di porte di u dispositivu - dendu ancu a pussibilità di utilizà u GREYHOUND 1040 cum'è backbone...
-
Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ethernet...
Breve Descrizione Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Caratteristiche è Vantaggi Cuncepimentu di Rete à Prova di u Futuru: I moduli SFP permettenu cambiamenti simplici, in situ Mantene i Costi Sottu Cuntrollu: I switch rispondenu à i bisogni di a rete industriale di livellu d'entrata è permettenu installazioni ecunomiche, cumprese retrofit Massimu Tempu di Disponibilità: L'opzioni di ridondanza garantiscenu cumunicazioni di dati senza interruzioni in tutta a vostra rete Diverse Tecnulugie di Ridondanza: PRP, HSR è DLR cum'è noi...
-
Ricetrasmettitore Hirschmann M-SFP-LX/LC EEC
Descrizzione di u produttu Descrizzione di u produttu Tipu: M-SFP-LX+/LC EEC, Ricetrasmettitore SFP Descrizzione: Ricetrasmettitore Gigabit Ethernet in fibra ottica SFP SM, gamma di temperatura estesa. Numeru di parte: 942024001 Tipu è quantità di porta: 1 x 1000 Mbit/s cù connettore LC Dimensione di a rete - lunghezza di u cavu Fibra monomodale (SM) 9/125 µm: 14 - 42 km (Budget di collegamento à 1310 nm = 5 - 20 dB; A = 0,4 dB/km; D = 3,5 ps...
-
Hirschmann RS30-1602O6O6SDAUHCHH Industrial DIN...
Descrizzione di u produttu Descrizzione Switch industriale Gigabit / Fast Ethernet senza gestione per guida DIN, commutazione store-and-forward, design senza ventola; Software Layer 2 Enhanced Numeru di parte 94349999 Tipu è quantità di porta 18 porte in totale: 16 x standard 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x slot SFP Gigabit; Uplink 2: 1 x slot SFP Gigabit Più interfaccia...
-
Hirschmann RSP35-08033O6TT-SKKV9HPE2S gestitu s...
Descrizzione di u produttu Configuratore Descrizzione A serie RSP presenta interruttori industriali su guida DIN gestiti da rinfurzati è compatti cù opzioni di velocità Fast è Gigabit. Quessi interruttori supportanu protocolli di ridondanza cumpleti cum'è PRP (Parallel Redundancy Protocol), HSR (High-availability Seamless Redundancy), DLR (Device Level Ring) è FuseNet™ è furniscenu un gradu ottimale di flessibilità cù parechje migliaia di v...


