Hirschmann RS20-1600T1T1SDAE Switch Ethernet industriale gestitu compattu su guida DIN
Descrizzione corta:
Porte Fast Ethernet cù/senza PoE I switch Ethernet gestiti da OpenRail compatti RS20 ponu accoglie da 4 à 25 densità di porte è sò dispunibili cù diverse porte di uplink Fast Ethernet - tutte in rame, o 1, 2 o 3 porte in fibra. E porte in fibra sò dispunibili in multimode è/o monomode. Porte Gigabit Ethernet cù/senza PoE I switch Ethernet gestiti da OpenRail compatti RS30 ponu accoglie da 8 à 24 densità di porte cù 2 porte Gigabit è 8, 16 o 24 porte Fast Ethernet. A cunfigurazione include 2 porte Gigabit cù slot TX o SFP. I switch Ethernet gestiti da OpenRail compatti RS40 ponu accoglie 9 porte Gigabit. A cunfigurazione include 4 porte Combo (10/100/1000BASE TX RJ45 più slot FE/GE-SFP) è 5 porte 10/100/1000BASE TX RJ45.
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
Descrizzione
Descrizzione di u pruduttu
| Descrizzione | Switch Fast-Ethernet gestitu per a commutazione store-and-forward su guida DIN, design senza ventola; Software Layer 2 Enhanced |
| Numeru di Parte | 943434023 |
| Disponibilità | Ultima data di l'ordine: 31 di dicembre di u 2023 |
| Tipu è quantità di portu | 16 porti in tutale: 14 x standard 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45; Uplink 2: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45 |
Più interfacce
| Cuntattu di alimentazione / segnalazione | 1 x bloccu di terminali à innesto, 6 pin |
| Interfaccia V.24 | 1 x Presa RJ11 |
| Interfaccia USB | 1 x USB per cunnette l'adattatore di cunfigurazione automatica ACA21-USB |
Dimensione di a rete - lunghezza di u cavu
| Coppia intrecciata (TP) | Portu 1 - 14: 0 - 100 m \\\ Uplink 1: 0 - 100 m \\\ Uplink 2: 0 - 100 m |
Dimensione di a rete - cascadibilità
| Topologia in linea / stella | qualsiasi |
| Interruttori di quantità à struttura ad anello (HIPER-Ring) | 50 (tempu di ricunfigurazione 0,3 sec.) |
Requisiti di putenza
| Tensione di funziunamentu | 12/24/48V CC (9,6-60)V è 24V CA (18-30)V (ridondante) |
| Cunsumu energeticu | massimu 11,8 W |
| Putenza di uscita in BTU (IT)/h | massimu 40,3 |
Software
| Cummutazione | Disattivà l'Apprendimentu (funziunalità di l'hub), Apprendimentu VLAN Indipendente, Invecchiamentu Rapidu, Voci d'Indirizzu Unicast/Multicast Statiche, Priorizazione QoS/Porta (802.1D/p), Priorizazione TOS/DSCP, Limitatore di Trasmissione in Uscita per Porta, Cuntrollu di Flussu (802.3X), VLAN (802.1Q), Snooping/Querier IGMP (v1/v2/v3) |
| Ridondanza | HIPER-Ring (Manager), HIPER-Ring (Ring Switch), Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), Redundant Network Coupling, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP Guards, RSTP over MRP |
| Gestione | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, Trappule, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Diagnostica | Rilevazione di cunflitti d'indirizzu di gestione, Rilevazione di riapprendimentu d'indirizzu, Cuntattu di signale, Indicazione di statu di u dispusitivu, LED, Syslog, Rilevazione di mancata corrispondenza duplex, RMON (1,2,3,9), Mirroring di porte 1:1, Mirroring di porte 8:1, Informazioni di sistema, Autotest à l'avviu à fretu, Gestione SFP, Dump di switch |
| Cunfigurazione | Adattatore di cunfigurazione automatica ACA11 Supportu limitatu (RS20/30/40, MS20/30), Annullamentu automaticu di a cunfigurazione (roll-back), Impronta digitale di cunfigurazione, Client BOOTP/DHCP cù cunfigurazione automatica, Adattatore di cunfigurazione automatica ACA21/22 (USB), HiDiscovery, Relè DHCP cù Opzione 82, Interfaccia di linea di cummandu (CLI), Supportu MIB cumpletu, Gestione basata annantu à u Web, Aiutu sensibile à u cuntestu |
| Sicurezza | Sicurezza di i porti basata annantu à IP, Sicurezza di i porti basata annantu à MAC, Accessu à a gestione ristretta da VLAN, Registrazione SNMP, Gestione di l'utilizatori lucali, Cambiamentu di password à u primu login |
| Sincronizazione di u tempu | Cliente SNTP, Servitore SNTP |
| Profili Industriali | Protocolu EtherNet/IP, Protocolu PROFINET IO |
| Miscellanea | Attraversamentu manuale di cavi |
| Preimpostazioni | Standardu |
Cundizioni ambientali
| Temperatura di funziunamentu | 0-+60 °C |
| Temperatura di almacenamentu/trasportu | -40-+70 °C |
| Umidità relativa (senza condensazione) | 10-95% |
Custruzzione meccanica
| Dimensioni (LxAxP) | 110 mm x 131 mm x 111 mm |
| Pesu | 600 g |
| Muntatura | Guida DIN |
| Classe di prutezzione | IP20 |
Hirschmann RS20-1600T1T1SDAE Modelli correlati:
RS20-0800T1T1SDAEHC/HH
RS20-0800M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800S2S2SDAEHC/HH
RS20-1600T1T1SDAEHC/HH
RS20-1600M2M2SDAEHC/HH
RS20-1600S2S2SDAEHC/HH
RS30-0802O6O6SDAEHC/HH
RS30-1602O6O6SDAEHC/HH
RS40-0009CCCSDAEHH
RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800T1T1SDAUHC/HH
RS20-0800M2M2SDAUHC/HH
RS20-0800S2S2SDAUHC/HH
RS20-1600M2M2SDAUHC/HH
RS20-1600S2S2SDAUHC/HH
RS30-0802O6O6SDAUHC/HH
RS30-1602O6O6SDAUHC/HH
RS20-0800S2T1SDAUHC
RS20-1600T1T1SDAUHC
RS20-2400T1T1SDAUHC
Prodotti cunnessi
-
Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ethernet...
Breve Descrizione Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Caratteristiche è Vantaggi Cuncepimentu di Rete à Prova di u Futuru: I moduli SFP permettenu cambiamenti simplici, in situ Mantene i Costi Sottu Cuntrollu: I switch rispondenu à i bisogni di a rete industriale di livellu d'entrata è permettenu installazioni ecunomiche, cumprese retrofit Massimu Tempu di Disponibilità: L'opzioni di ridondanza garantiscenu cumunicazioni di dati senza interruzioni in tutta a vostra rete Diverse Tecnulugie di Ridondanza: PRP, HSR è DLR cum'è noi...
-
Hirschmann SSR40-5TX Switch senza gestione
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Tipu SSR40-5TX (Codice di u produttu: SPIDER-SL-40-05T1999999SY9HHHH) Descrizione Switch ETHERNET Industriale senza gestione, design senza ventola, modalità di commutazione store and forward, Full Gigabit Ethernet Numeru di parte 942335003 Tipu è quantità di porta 5 x 10/100/1000BASE-T, cavu TP, prese RJ45, auto-crossing, auto-negoziazione, auto-polarità Più interfacce Cuntattu di alimentazione/segnalazione 1 x ...
-
Hirschmann BRS20-4TX (Codice di u produttu BRS20-040099...
Data Cummerciale Produttu: BRS20-4TX Configuratore: BRS20-4TX Descrizione di u produttu Tipu BRS20-4TX (Codice di u produttu: BRS20-04009999-STCY99HHSESXX.X.XX) Descrizione Switch Industriale Gestitu per Rail DIN, design senza ventola Fast Ethernet Tipu Versione Software HiOS10.0.00 Numeru di Parte 942170001 Tipu è quantità di porta 4 Porte in totale: 4x 10/100BASE TX / RJ45 Più Interfacce Pow...
-
Hirschmann SPR20-7TX/2FS-EEC Switch senza gestione
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Descrizione Switch ETHERNET Rail Industriale senza gestione, design senza ventola, modalità di commutazione store and forward, interfaccia USB per a cunfigurazione, Fast Ethernet Tipu è quantità di porta 7 x 10/100BASE-TX, cavu TP, prese RJ45, auto-crossing, auto-negoziazione, auto-polarità, 2 x 100BASE-FX, cavu SM, prese SC Più interfacce Alimentazione/cuntattu di segnalazione 1 x bloccu terminale plug-in, 6-pin...
-
Hirschmann SPR20-7TX/2FM-EEC Switch senza gestione
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Descrizione Switch ETHERNET Rail Industriale senza gestione, design senza ventola, modalità di commutazione store and forward, interfaccia USB per a cunfigurazione, Fast Ethernet Tipu è quantità di porta 7 x 10/100BASE-TX, cavu TP, prese RJ45, auto-crossing, auto-negoziazione, auto-polarità, 2 x 100BASE-FX, cavu MM, prese SC Più interfacce Alimentazione/cuntattu di segnalazione 1 x bloccu terminale plug-in, 6-pin...
-
Levriero Hirschmann GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR...
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Tipu GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Codice di u produttu: GRS106-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Descrizione GREYHOUND Serie 105/106, Switch Industriale Gestitu, design senza ventola, montaggio su rack 19", secondu IEEE 802.3, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Versione Software HiOS 10.0.00 Numeru di Parte 942287015 Tipu è quantità di porta 30 Porte in totale, 6x slot GE/2.5GE/10GE SFP(+) + 8x porte TX FE/GE/2.5GE + 16x porte FE/G...


