Switch Ethernet Industriale Gestitu Hirschmann MACH102-8TP
Descrizzione corta:
Switch di gruppu di travagliu industriale Fast Ethernet/Gigabit Ethernet à 26 porte (installazione fissa: 2 x GE, 8 x FE; via Moduli Media 16 x FE), gestitu, Software Layer 2 Professional, Store-and-Forward-Switching, Design senza ventola
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
Descrizzione
Descrizzione di u pruduttu
| Descrizzione: | Switch di gruppu di travagliu industriale Fast Ethernet/Gigabit Ethernet à 26 porte (installazione fissa: 2 x GE, 8 x FE; via Moduli Media 16 x FE), gestitu, Software Layer 2 Professional, Store-and-Forward-Switching, Design senza ventola |
| Numeru di Parte: | 943969001 |
| Disponibilità: | Ultima data di l'ordine: 31 di dicembre di u 2023 |
| Tipu è quantità di portu: | Finu à 26 porte Ethernet, di e quali finu à 16 porte Fast-Ethernet via moduli media realizabili; 8 porte Fast Ethernet TP (10/100 BASE-TX, RJ45) è 2 porte Gigabit Combo installate in modu fissu |
Più interfacce
| Cuntattu d'alimentazione/segnalazione: | 1 x bloccu di terminali à innesto, 2 pin, uscita cummutabile manuale o automatica (max. 1 A, 24 V DC o 24 V AC) |
| Interfaccia V.24: | 1 x presa RJ11, interfaccia seriale per a cunfigurazione di u dispusitivu |
| Interfaccia USB: | 1 x USB per cunnette l'adattatore di cunfigurazione automatica ACA21-USB |
Dimensione di a rete - lunghezza di u cavu
| Coppia intrecciata (TP): | 0-100 metri |
| Fibra monomodale (SM) 9/125 µm: | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC è M-FAST SFP-SM+/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-LX/LC |
| Fibra monomodale (LH) 9/125 µm (ricetrasmettitore à longa distanza): | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-LH/LC è M-SFP-LH+/LC |
| Fibra multimodale (MM) 50/125 µm: | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-SX/LC è M-SFP-LX/LC |
| Fibra multimodale (MM) 62,5/125 µm: | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-SX/LC è M-SFP-LX/LC |
Dimensione di a rete - cascadibilità
| Topologia in linea / stella: | qualsiasi |
| Interruttori di quantità di struttura ad anello (HIPER-Ring): | 50 (tempu di ricunfigurazione 0,3 sec.) |
Requisiti di putenza
| Tensione di funziunamentu: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz |
| Cunsumu energeticu: | 12 W (senza moduli media) |
| Putenza di uscita in BTU (IT)/h: | 41 (senza moduli media) |
| Funzioni di ridondanza: | HIPER-Ring, MRP, MSTP, RSTP - IEEE802.1D-2004, gleichzeitig MRP è RSTP, Link Aggregation, dual homing, link aggregation |
Software
| Cambiamentu: | Disattivà l'Apprendimentu (funziunalità di l'hub), Apprendimentu VLAN Indipendente, Invecchiamento Rapidu, Voci d'Indirizzu Unicast/Multicast Staticu, Priorizazione QoS/Porta (802.1D/p), Priorizazione TOS/DSCP, Limitatore di Trasmissione in Uscita per Porta, Cuntrollu di Flussu (802.3X), VLAN (802.1Q), Protocollu di Registrazione VLAN GARP (GVRP), Doppiu Tagging VLAN (QinQ), VLAN Vocale, Protocollu di Registrazione Multicast GARP (GMRP), Snooping/Querier IGMP (v1/v2/v3) |
| Ridundanza: | Cunfigurazione Avanzata di l'Anellu per MRP, HIPER-Ring (Manager), HIPER-Ring (Ring Switch), Fast HIPER-Ring, Aggregazione di Ligami cù LACP, Protocolu di Ridondanza di i Media (MRP) (IEC62439-2), Accoppiamentu di Rete Ridondante, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), MSTP (802.1Q), Guardie RSTP |
| Gestione: | Supportu di l'imagine di software duale, TFTP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv1, SSHv2, V.24, HTTP, HTTPS, Trap, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Diagnostichi: | Rilevazione di cunflitti d'indirizzu di gestione, Rilevazione di riapprendimentu d'indirizzu, Notificazione MAC, Cuntattu di signale, Indicazione di statu di u dispusitivu, TCPDump, LED, Syslog, Monitoraghju di e porte cù disattivazione automatica, Rilevazione di flap di collegamento, Rilevazione di sovraccaricu, Rilevazione di mancata corrispondenza duplex, Monitoraghju di velocità di collegamento è duplex, RMON (1,2,3,9), Mirroring di porte 1:1, Mirroring di porte 8:1, Mirroring di porte N:1, Informazioni di sistema, Autotest à l'avviu à fretu, Test di cavi in rame, Gestione SFP, Finestra di dialogu di cuntrollu di cunfigurazione, Dump di switch |
| Cunfigurazione: | Adattatore di cunfigurazione automatica ACA11 Supportu limitatu (RS20/30/40, MS20/30), Annullamentu automaticu di a cunfigurazione (roll-back), Impronta digitale di cunfigurazione, Client BOOTP/DHCP cù cunfigurazione automatica, Server DHCP: per porta, Server DHCP: Pool per VLAN, Server DHCP: Opzione 43, Adattatore di cunfigurazione automatica ACA21/22 (USB), HiDiscovery, Relay DHCP cù Opzione 82, Interfaccia à riga di cummandu (CLI), Scripting CLI, Supportu MIB cumpletu, Gestione basata annantu à u Web, Aiutu sensibile à u cuntestu |
| Sicurezza: | Sicurezza di e porte basata annantu à IP, Sicurezza di e porte basata annantu à MAC, Cuntrollu d'accessu basatu annantu à e porte cù 802.1X, VLAN invitatu/micca autenticatu, Assegnazione VLAN RADIUS, Autenticazione multi-cliente per porta, Bypass d'autenticazione MAC, Accessu à a gestione limitatu da VLAN, Gestione di certificati HTTPS, Accessu à a gestione limitatu, Banner d'usu adattatu, Registrazione SNMP, Gestione di l'utilizatori lucali, Autenticazione remota via RADIUS |
| Sincronizazione di u tempu: | Orologio in tempu reale bufferizatu, Cliente SNTP, Servitore SNTP |
| Profili Industriali: | Protocolu EtherNet/IP, Protocolu PROFINET IO |
| Miscellanea: | Attraversamentu manuale di cavi |
Cundizioni ambientali
| MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC): | (senza moduli media) 15,67 anni |
| Temperatura di funziunamentu: | 0-+50 °C |
| Temperatura di almacenamentu/trasportu: | -20-+85 °C |
| Umidità relativa (senza condensazione): | 10-95% |
Custruzzione meccanica
| Dimensioni (LxAxP): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (senza staffa di fissaggio) |
| Pesu: | 3,60 chilò |
| Muntaggio: | Armadiu di cuntrollu 19" |
| Classe di prutezzione: | IP20 |
Hirschmann MACH102-8TP Modelli cunnessi
MACH102-24TP-FR
MACH102-8TP-R
MACH102-8TP
MACH104-20TX-FR
MACH104-20TX-FR-L3P
MACH4002-24G-L3P
MACH4002-48G-L3P
Prodotti cunnessi
-
Interruttore Hirschmann BRS20-1000S2S2-STCZ99HHSES
Data Cummerciale Specifiche Tecniche Descrizione di u produttu Descrizione Switch Industriale Gestitu per Rail DIN, design senza ventola Fast Ethernet Tipu Versione Software HiOS 09.6.00 Tipu è quantità di porta 20 Porte in totale: 16x 10/100BASE TX / RJ45; 4x fibra 100Mbit/s; 1. Uplink: 2 x Slot SFP (100 Mbit/s); 2. Uplink: 2 x Slot SFP (100 Mbit/s) Più Interfacce Alimentazione/cuntattu di segnalazione 1 x bloccu terminale plug-in...
-
Hirschmann M-FAST SFP-MM/LC SFP Fibra Ottica Rapida...
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Tipu: M-FAST SFP-MM/LC Descrizione: Ricetrasmettitore SFP in fibra ottica Fast-Ethernet MM Numeru di parte: 943865001 Tipu è quantità di porta: 1 x 100 Mbit/s cù connettore LC Dimensione di a rete - lunghezza di u cavu Fibra multimodale (MM) 50/125 µm: 0 - 5000 m (Budget di ligame à 1310 nm = 0 - 8 dB; A=1 dB/km; BLP = ...
-
Hirschmann RS30-1602O6O6SDAPHH Switch gestitu
Descrizzione di u produttu Descrizzione di u produttu Descrizzione Switch industriale Gigabit / Fast Ethernet gestitu per guida DIN, commutazione store-and-forward, design senza ventola; Software Layer 2 Professional Numeru di parte 943434036 Tipu è quantità di porta 18 porte in totale: 16 x standard 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x slot SFP Gigabit; Uplink 2: 1 x slot SFP Gigabit Più interfacce Alimentatore...
-
Hirschmann GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A GREYHOUND S...
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Tipu GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A (Codice di u produttu: GRS106-6F8F16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) Descrizione GREYHOUND Serie 105/106, Switch Industriale Gestitu, design senza ventola, montaggio su rack 19", secondu IEEE 802.3, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Versione Software HiOS 10.0.00 Numeru di Parte 942 287 010 Tipu è quantità di porta 30 Porte in totale, 6x slot GE/2.5GE/10GE SFP(+) + 8x slot GE/2.5GE SFP + 16x FE/GE...
-
Interruttore Hirschmann SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV
Descrizzione di u produttu Produttu: SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV Configuratore: Configuratore SPIDER-SL /-PL Specifiche tecniche Descrizzione di u produttu Descrizzione Switch ETHERNET industriale senza gestione, design senza ventola, modalità di commutazione store and forward, interfaccia USB per a cunfigurazione, Fast Ethernet, Fast Ethernet Tipu è quantità di porta 24 x 10/100BASE-TX, cavu TP, prese RJ45, auto-crossing, auto-negoziazione...
-
Hirschmann BRS20-8TX/2FX (Codice di u produttu: BRS20-1...
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Tipu BRS20-8TX/2FX (Codice di u produttu: BRS20-1000M2M2-STCY99HHSESXX.X.XX) Descrizione Switch Industriale Gestitu per Rail DIN, design senza ventola Fast Ethernet Tipu Versione Software HiOS10.0.00 Numeru di Parte 942170004 Tipu è quantità di porta 10 Porte in totale: 8x 10/100BASE TX / RJ45; 2x fibra 100Mbit/s; 1. Uplink: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; 2. Uplink: 1 x 100BAS...


