Switch gestitu Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2S
Descrizzione corta:
Switch di gruppu di travagliu industriale Fast Ethernet/Gigabit Ethernet à 26 porte (installazione fissa: 4 x GE, 6 x FE; via Moduli Media 16 x FE), gestitu, Software HiOS 2S, Store-and-Forward-Switching, Design senza ventola, alimentazione ridondante
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
Data cummerciale
Prodottudescrizzione
| Nome: | GRS103-6TX/4C-2HV-2S |
| Versione di u software: | HiOS 09.4.01 |
| Tipu è quantità di portu: | 26 porte in tutale, 4 x FE/GE TX/SFP è 6 x FE TX fix installati; via Moduli Media 16 x FE |
Più Interfacce
| Cuntattu d'alimentazione/segnalazione: | 2 x spina IEC / 1 x bloccu di terminali à spina, 2 pin, uscita cummutabile manuale o automatica (max. 1 A, 24 V DC o 24 V AC) |
| Gestione lucale è sustituzione di dispositivi: | USB-C |
Rete taglia - lunghezza of cavu
| Coppia intrecciata (TP): | 0-100 metri |
| Fibra monomodale (SM) 9/125 µm: | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC è M-FAST SFP-SM+/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-LX/LC |
| Fibra monomodale (LH) 9/125 µm (ricetrasmettitore à longa distanza): | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-LH/LC è M-SFP-LH+/LC |
| Fibra multimodale (MM) 50/125 µm: | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-SX/LC è M-SFP-LX/LC |
| Fibra multimodale (MM) 62,5/125 µm: | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-SX/LC è M-SFP-LX/LC |
Rete taglia - cascabilità
| Topologia in linea / stella: | qualsiasi |
Putenzaesigenze
| Tensione di funziunamentu: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz (ridondante) |
| Cunsumu energeticu: | massimu previstu 13 W (senza moduli media) |
| Putenza di uscita in BTU (IT)/h: | massimu previstu 44 (senza moduli media) |
Software
| Cunfigurazione: | Annullamentu automaticu di a cunfigurazione (roll-back), File di cunfigurazione basatu annantu à testu (XML), Backup di a cunfigurazione nant'à un servitore remotu quandu si salva, Sguassà a cunfigurazione ma mantene l'impostazioni IP, Client BOOTP/DHCP cù cunfigurazione automatica, Servitore DHCP: per porta, Servitore DHCP: Pool per VLAN, HiDiscovery, Relay DHCP cù l'opzione 82, Supportu di gestione USB-C, Interfaccia à linea di cummandu (CLI), Scripting CLI, Gestione di script CLI annantu à ENVM à l'avvio, Supportu MIB cumpletu, Aiutu sensibile à u cuntestu, Gestione basata annantu à HTML5 |
| Sicurezza: | Sicurezza di i porti basata annantu à MAC, Cuntrollu d'accessu basatu annantu à i porti cù 802.1X, VLAN invitatu/micca autenticatu, Servitore d'autenticazione integratu (IAS), Assegnazione VLAN RADIUS, Prevenzione di Denial-of-Service, LDAP, ACL basatu annantu à VLAN, ACL basatu annantu à VLAN d'ingressu, ACL di basa, Accessu à a gestione limitatu da VLAN, Indicazione di sicurezza di u dispositivu, Audit Trail, Registrazione CLI, Gestione di certificati HTTPS, Accessu à a gestione limitatu, Banner d'usu adattatu, Politica di password configurabile, Numeru configurabile di tentativi di login, Registrazione SNMP, Livelli di privilegi multipli, Gestione di l'utilizatori lucali, Autenticazione remota via RADIUS, Bloccu di l'account utente, Cambiamentu di password à u primu login |
| Sincronizazione di u tempu: | Orologio in tempu reale bufferizatu, Cliente SNTP, Servitore SNTP |
| Profili Industriali: | Protocolu IEC61850 (Servitore MMS, Modellu Switch), ModbusTCP |
| Miscellanea: | Attraversamentu manuale di cavi, Spegnimentu di u portu |
Ambientecundizioni
| MTBF (Telecordia SR-332 Edizione 3) @ 25°C: | 452 044 ore |
| Temperatura di funziunamentu: | -10-+60 °C |
| Temperatura di almacenamentu/trasportu: | -20-+70 °C |
| Umidità relativa (senza condensazione): | 5-90% |
Meccanicu custruzzione
| Dimensioni (LxAxP): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (senza staffa di fissaggio) |
| Pesu: | circa 3,85 kg |
| Muntaggio: | Armadiu di cuntrollu 19" |
| Classe di prutezzione: | IP20 |
Meccanicu stabilità
| Vibrazioni IEC 60068-2-6: | 3,5 mm, 5 Hz – 8,4 Hz, 10 cicli, 1 ottava/min.; 1 g, 8,4 Hz-200 Hz, 10 cicli, 1 ottava/min |
| IEC 60068-2-27 scossa: | 15 g, durata 11 ms, 18 scosse |
EMC interferenza immunità
| EN 61000-4-2 scarica elettrostatica (ESD): | Scarica di cuntattu 6 kV, scarica d'aria 8 kV |
| EN 61000-4-3 campu elettromagneticu: | 20 V/m (80-2700 MHz), 10 V/m (2,7-6 GHz); 1 kHz, 80% AM |
| EN 61000-4-4 veloce transitori (burst): | Linea elettrica di 2 kV, linea di dati di 2 kV |
| Tensione di picco EN 61000-4-5: | linea elettrica: 2 kV (linea/terra), 1 kV (linea/linea); linea dati: 1 kV |
| EN 61000-4-6 Immunità Cundutta: | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
EMC emessu immunità
| EN 55032: | EN 55032 Classe A |
| FCC CFR47 Parte 15: | FCC 47CFR Parte 15, Classe A |
Approvazioni
| Standard di basa: | CE, FCC, EN61131 |
Varianti
| Articulu # | Tipu |
| 942298003 | GRS103-6TX/4C-2HV-2S |
Modelli dispunibili di a serie Hirschmann GRS103
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Prodotti cunnessi
-
Hirschmann SPIDER-SL-44-08T1999999TY9HHHH Etere...
Introduzione Hirschmann SPIDER-SL-44-08T1999999TY9HHHH hè un switch ETHERNET industriale senza gestione, design senza ventola, modalità di commutazione store and forward, Full Gigabit Ethernet cù PoE+, Full Gigabit Ethernet cù PoE+ Descrizione di u produttu Descrizione di u produttu Descrizione Switch ETHERNET industriale senza gestione, senza ventola...
-
Hirschmann MIPP/AD/1L1P Patch Industriale Modulare...
Descrizzione di u produttu Produttu: MIPP/AD/1L1P Configuratore: MIPP - Configuratore di pannellu di patch industriale modulare Descrizzione di u produttu Descrizzione MIPP™ hè un pannellu di terminazione è di patch industriale chì permette di terminare è di culligare i cavi à apparecchiature attivi cum'è l'interruttori. U so design robustu prutege e cunnessione in quasi tutte l'applicazioni industriali. MIPP™ vene cum'è una scatula di giunzione in fibra, un pannellu di patch in rame, o un cum...
-
Ricetrasmettitore SFP Hirschmann M-SFP-LX+/LC
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Tipu: M-SFP-LX+/LC, Ricetrasmettitore SFP Descrizione: Ricetrasmettitore Gigabit Ethernet SFP in Fibra Ottica SM Numeru di Parte: 942023001 Tipu è quantità di porta: 1 x 1000 Mbit/s cù connettore LC Dimensione di a rete - lunghezza di u cavu Fibra monomodale (SM) 9/125 µm: 14 - 42 km (Budget di Collegamentu à 1310 nm = 5 - 20 dB; A = 0,4 dB/km; D = 3,5 ps/(nm*km)) Requisiti di putenza...
-
Interruttore Hirschmann GRS1142-6T6ZSHH00Z9HHSE3AMR
U cuncepimentu flessibile è mudulare di i switch GREYHOUND 1040 ne face un dispositivu di rete à prova di futuru chì pò evoluzione inseme cù i bisogni di larghezza di banda è di putenza di a vostra rete. Cù un focus nantu à a massima dispunibilità di a rete in cundizioni industriali difficili, sti switch sò dotati di alimentatori chì ponu esse cambiati in situ. Inoltre, dui moduli media vi permettenu di aghjustà u numeru è u tipu di porte di u dispositivu - dendu ancu a pussibilità di utilizà u GREYHOUND 1040 cum'è backbone...
-
Hirschmann RSP30-08033O6TT-SKKV9HSE2S Industria...
Descrizzione di u produttu Descrizzione di u produttu Descrizzione Switch industriale gestitu per guida DIN, design senza ventola Fast Ethernet, tipu Gigabit uplink Versione di u software HiOS 10.0.00 Tipu è quantità di porta 11 Porte in totale: 3 x slot SFP (100/1000 Mbit/s); 8x 10/100BASE TX / RJ45 Dimensione di a rete - lunghezza di u cavu Doppiu intrecciatu (TP) 0-100 Fibra monomodale (SM) 9/125 µm vede u modulu di fibra SFP M-SFP-xx ...
-
Router Hirschmann EAGLE20-0400999TT999SCCZ9HSEOP
Descrizzione di u produttu Descrizzione di u produttu Descrizzione Firewall industriale è router di sicurezza, muntatu nantu à guida DIN, design senza ventola. Tipu Fast Ethernet. Tipu è quantità di porta 4 porte in totale, Porte Fast Ethernet: 4 x 10/100BASE TX / RJ45 Più interfacce Interfaccia V.24 1 x presa RJ11 Slot per carta SD 1 x slot per carta SD per cunnette l'adattatore di cunfigurazione automatica ACA31 Interfaccia USB 1 x USB per cunnette l'adattatore di cunfigurazione automatica A...


