Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2A Switch Gestitu
Descrizzione corta:
Switch di gruppu di travagliu industriale Fast Ethernet/Gigabit Ethernet à 26 porte (installazione fissa: 4 x GE, 6 x FE; via Moduli Media 16 x FE), gestitu, Software HiOS 2A, Commutazione Store-and-Forward, Design senza ventola, alimentazione ridondante
Dettagli di u produttu
Etichette di u produttu
Data cummerciale
Prodottudescrizzione
| Nome: | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
| Versione di u software: | HiOS 09.4.01 |
| Tipu è quantità di portu: | 26 porte in tutale, 4 x FE/GE TX/SFP è 6 x FE TX fix installati; via Moduli Media 16 x FE |
Più Interfacce
| Cuntattu d'alimentazione/segnalazione: | 2 x spina IEC / 1 x bloccu di terminali à spina, 2 pin, uscita cummutabile manuale o automatica (max. 1 A, 24 V DC o 24 V AC) |
| Gestione lucale è sustituzione di dispositivi: | USB-C |
Rete taglia - lunghezza of cavu
| Coppia intrecciata (TP): | 0-100 metri |
| Fibra monomodale (SM) 9/125 µm: | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-SM/LC è M-FAST SFP-SM+/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-LX/LC |
| Fibra monomodale (LH) 9/125 µm (ricetrasmettitore à longa distanza): | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-LH/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-LH/LC è M-SFP-LH+/LC |
| Fibra multimodale (MM) 50/125 µm: | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-SX/LC è M-SFP-LX/LC |
| Fibra multimodale (MM) 62,5/125 µm: | Fast Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC; Gigabit Ethernet: vede u modulu SFP LWL M-SFP-SX/LC è M-SFP-LX/LC |
Rete taglia - cascabilità
| Topologia in linea / stella: | qualsiasi |
Putenzaesigenze
| Tensione di funziunamentu: | 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz (ridondante) |
| Cunsumu energeticu: | massimu previstu 13 W (senza moduli media) |
| Putenza di uscita in BTU (IT)/h: | massimu previstu 44 (senza moduli media) |
Software
| Cunfigurazione: | Annullamentu automaticu di a cunfigurazione (roll-back), File di cunfigurazione basatu annantu à testu (XML), Backup di a cunfigurazione nant'à un servitore remotu quandu si salva, Sguassà a cunfigurazione ma mantene l'impostazioni IP, Client BOOTP/DHCP cù cunfigurazione automatica, Servitore DHCP: per porta, Servitore DHCP: Pool per VLAN, HiDiscovery, Relay DHCP cù l'opzione 82, Supportu di gestione USB-C, Interfaccia à linea di cummandu (CLI), Scripting CLI, Gestione di script CLI annantu à ENVM à l'avvio, Supportu MIB cumpletu, Aiutu sensibile à u cuntestu, Gestione basata annantu à HTML5 |
| Sicurezza: | Sicurezza di e porte basata nantu à MAC, Cuntrollu d'accessu basatu nantu à e porte cù 802.1X, VLAN ospite/micca autenticatu, Server d'autenticazione integratu (IAS), Assegnazione VLAN RADIUS, Prevenzione di denegazione di serviziu, LDAP, ACL basatu nantu à VLAN, ACL basatu nantu à VLAN d'ingressu, ACL di basa, Accessu à a gestione limitatu da VLAN, Indicazione di sicurezza di u dispositivu, Traccia di audit, Registrazione CLI, Gestione di certificati HTTPS, Accessu à a gestione limitatu, Banner d'usu adattatu, Politica di password configurabile, Numeru configurabile di tentativi di login, Registrazione SNMP, Livelli di privilegi multipli, Gestione di l'utilizatori lucali, Autenticazione remota via RADIUS, Bloccu di l'account utente, Cambiamentu di password à u primu login |
| Sincronizazione di u tempu: | Orologio in tempu reale bufferizatu, Cliente SNTP, Servitore SNTP |
| Profili Industriali: | Protocolu IEC61850 (Servitore MMS, Modellu Switch), ModbusTCP |
| Miscellanea: | Attraversamentu manuale di cavi, Spegnimentu di u portu |
Ambientecundizioni
| MTBF (TelecordiaSR-332 Edizione 3) @ 25°C: | 452 044 ore |
| Temperatura di funziunamentu: | -10-+60 °C |
| Temperatura di almacenamentu/trasportu: | -20-+70 °C |
| Umidità relativa (senza condensazione): | 5-90% |
Meccanicu custruzzione
| Dimensioni (LxAxP): | 448 mm x 44 mm x 310 mm (senza staffa di fissaggio) |
| Pesu: | circa 3,85 kg |
| Muntaggio: | Armadiu di cuntrollu 19" |
| Classe di prutezzione: | IP20 |
Meccanicu stabilità
| Vibrazioni IEC 60068-2-6: | 3,5 mm, 5 Hz – 8,4 Hz, 10 cicli, 1 ottava/min.; 1 g, 8,4 Hz-200 Hz, 10 cicli, 1 ottava/min |
| IEC 60068-2-27 scossa: | 15 g, durata 11 ms, 18 scosse |
EMC interferenza immunità
| EN 61000-4-2 scarica elettrostatica (ESD): | Scarica di cuntattu 6 kV, scarica d'aria 8 kV |
| Campu elettromagneticu EN 61000-4-3: | 20 V/m (80-2700 MHz), 10 V/m (2,7-6 GHz); 1 kHz, 80% AM |
| EN 61000-4-4 transitori veloci (burst): | Linea elettrica di 2 kV, linea di dati di 2 kV |
| Tensione di picco EN 61000-4-5: | linea elettrica: 2 kV (linea/terra), 1 kV (linea/linea); linea dati: 1 kV |
| EN 61000-4-6 Immunità cundotta: | 3 V (10 kHz-150 kHz), 10 V (150 kHz-80 MHz) |
EMC emessu immunità
| EN 55032: | EN 55032 Classe A |
| FCC CFR47 Parte 15: | FCC 47CFR Parte 15, Classe A |
Approvazioni
| Standard di basa: | CE, FCC, EN61131 |
Varianti
| Articulu # | Tipu |
| 942298004 | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
Modelli dispunibili di a serie Hirschmann GRS103
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Prodotti cunnessi
-
Hirschmann M1-8MM-SC Modulu Media
Data Cummerciale Prodottu: M1-8MM-SC Modulu multimediale (8 x porte DSC multimode 100BaseFX) per MACH102 Descrizione di u produttu Descrizione: 8 x moduli multimediali di porte DSC multimode 100BaseFX per switch modulari, gestiti, per gruppi di travagliu industriali MACH102 Numeru di parte: 943970101 Dimensione di a rete - lunghezza di u cavu Fibra multimode (MM) 50/125 µm: 0 - 5000 m (Link Budget à 1310 nm = 0 - 8 dB; A=1 dB/km; BLP = 800 MHz*km) ...
-
Ricetrasmettitore Hirschmann M-FAST-SFP-TX/RJ45 SFOP ...
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Tipu: M-FAST SFP-TX/RJ45 Descrizione: Ricetrasmettitore SFP TX Fast Ethernet, 100 Mbit/s full duplex auto negativu fissu, incrociu di cavi micca supportatu Numeru di Parte: 942098001 Tipu è quantità di porta: 1 x 100 Mbit/s cù presa RJ45 Dimensione di a rete - lunghezza di u cavu Coppia intrecciata (TP): 0-100 m Requisiti di alimentazione Tensione di funziunamentu: alimentazione via u ...
-
Hirschmann MACH104-20TX-FR Rete Gigabit cumpleta gestita...
Descrizione di u produttu Descrizione: Switch di gruppu di travagliu industriale Gigabit Ethernet à 24 porte (20 x porte GE TX, 4 x porte combo GE SFP), gestitu, Software Layer 2 Professional, Store-and-Forward-Switching, IPv6 Ready, design senza ventola Codice di parte: 942003101 Tipu è quantità di porta: 24 porte in totale; 20x (10/100/1000 BASE-TX, RJ45) è 4 porte combo Gigabit (10/100/1000 BASE-TX, RJ45 o 100/1000 BASE-FX, SFP) ...
-
Interruttore Hirschmann GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Tipu GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR (Codice di u produttu: GRS105-6F8F16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Descrizione GREYHOUND Serie 105/106, Switch Industriale Gestitu, design senza ventola, montaggio su rack 19", secondu IEEE 802.3, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Versione Software di Design HiOS 9.4.01 Numeru di Parte 942287014 Tipu è quantità di porta 30 Porte in totale, 6x slot GE/2.5GE SFP + 8x slot GE SFP + 16x porte FE/GE TX &nb...
-
Unità di alimentazione Hirschmann RPS 30
Data Cummerciale Prodottu: Hirschmann RPS 30 Unità di alimentazione per guida DIN 24 V DC Descrizione di u produttu Tipu: RPS 30 Descrizione: Unità di alimentazione per guida DIN 24 V DC Numeru di Parte: 943 662-003 Più Interfacce Ingressu di tensione: 1 x bloccu terminale, 3 pin Uscita di tensione: 1 x bloccu terminale, 5 pin Requisiti di alimentazione Consumu di corrente: max. 0,35 A à 296 ...
-
Interruttore Hirschmann EAGLE30-04022O6TT999TCCY9HSE3F
Data Cummerciale Descrizione di u produttu Tipu Codice di produttu: EAGLE30-04022O6TT999TCCY9HSE3FXX.X Descrizione Firewall industriale è router di sicurezza, muntatu nantu à guida DIN, design senza ventola. Fast Ethernet, tipu Gigabit Uplink. 2 porte WAN SHDSL Numeru di parte 942058001 Tipu è quantità di porta 6 porte in totale; Porte Ethernet: 2 slot SFP (100/1000 Mbit/s); 4 10/100BASE TX / RJ45 Requisiti di alimentazione Funzionamentu ...


